Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek kell ekkora felhajtást...

Minek kell ekkora felhajtást csinálni abból, ha maszkot kell viselni?

Figyelt kérdés

Még tüntetnek is ellene. Mi a franc bajod lesz abból, ha felveszed a maszkot?

"Karen"-ekből áll már a világ komolyan :( "neke senki ne mondja meg, hogy mit csináljak"

Felveszed és kész. Nem kell hinni a vírusban. Elég csak épeszűen gondolkozni. Sajnos rengeteg ismerősöm rokonai haltak bele, nekem már elég egyértelmű, hogy nem akarom kitenni magam annak a szenvedésnek.

A hagyományos maszk nem állítja meg a vírust. Oké. De nagyban lecsökkenti a fertőzés esélyét!!


Ha a titanikon is így viselkedtek volna az emberek rég megdöglött volna mindenki.

"én nem szállok be a mentőcsónakba" ne mondják meg nekem mit csináljak"

"nem is bizonyított a jéghegy létezése" "nem korlátozhatod a jogaimat, vissza akarok szállni" (a süllyedő hajóra)


Senkinek nem kívánom, hogy megtapasztalja azt, amit a koronavírusban elhunytak tapasztaltak.


2020. aug. 2. 13:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy már szó van róla, hogy szigorúbban fogják ellenőrizni. Előreláthatólag meg fog oldódni a problémád.
2020. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

20. embeeeer. te aaaaanyira hülye vagy :D

vegyi támadáskor is még a jogaidat sorolnád, hogy ezért nem veszel gázálarcot, azért nem veszel stb.

Én diktátor? Ez hogy a f*szba jön ide eeember?

19: egy mémről beszélek. Süllyed a hajó, de akkor is erősködnek, hogy "nem érdekel, nem veszek mentőmellényt. majd felveszem, ha én úgy akarom".

2020. aug. 2. 14:39
 23/31 A kérdező kommentje:

21: ez ne mcsak az én problémám. Mindenkié, aki ki van annak téve, hogy megfertőződik. csak azért, mert jó sok idióta képtelen felvenni a maszkot.

Nem véd teljesen, mindenki tudja, de nagyon nagyban lecsökkenti a fertőzés esélyét.

2020. aug. 2. 14:40
 24/31 A kérdező kommentje:
Egy teli vasúti kocsiban honnan tudod, hogy a melletted ülő ember, vagy épp akármelyik azelőtt hány emberrel találkozott? Összesítve több ezer ember jön ki. Nem érdemes felvenni azt a nyamvadt maszkot? 15 percet vonatozom egy nap. Nem is beszélek közben, nem mozog a szám. észre sem elhet venni, hogy rajtam van a maszk. Mégis túléltem.
2020. aug. 2. 14:42
 25/31 A kérdező kommentje:
20. neem. nem az a típus vagyok. Hanem az, aki gondolkodik. átgondolom, hogy mit tanultunk általánosban a vírusokról és terjedésükről. Tudod, ami neked kimaradt. És máris megvan a végeredmény.
2020. aug. 2. 14:43
 26/31 anonim ***** válasza:
48%

Az a baj, hogy sokan még mindig nem fogják fel, hogy nem magukat védik. Persze olyankor mindig jön a duma, hogy "hát én nem vagyok beteg!" Mellesleg nem Magyarországon élek, hanem az Egyesült Királyságban, de itt sem jobbak. Ugyanúgy, a bolt bejáratánál felteszi, de kinn van az orra, bent leveszi.

És az is zavaró, hogy sokan lebirkázzák azokat, akikben van annyi tisztelet mások iránt, hogy viselik. És az is zavaró, hogy nem kötelező sok helyen, csak válaszható. Az oxigénes duma hülyeség, a személyes szabadságos megint csak.

2020. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
59%
Ha hozzám odajönnél ilyen stílusban, és elkezdenéd a baromságaidat, hogy vegyem fel a maszkot, biztos lehetsz benne, hogy nem koronavírusban halnál meg. :)
2020. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

5ös

Nővér vagyok egész véletlen,de nekem "csak'12 órát kell maszkban lenni,nem kell bemutatnod. :) és akkor is kényelmetlen. De mint írtam is,termeszetesen felveszem mert szabály.

2020. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
70%
Még mindig kötelező a maszk ? :D már vagy 1 hónapja nem vettem fel . Hülyeség az egész .
2020. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem tetszett, hogy valaki leírja az igazságot? Ez ám a demokrácia 2020-ban.XD
2020. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!