Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én hibámból rákiabált Anyukámr...

Én hibámból rákiabált Anyukámra egy ember. Azóta dadogok és nem tudok figyelni, miért van ez ?

Figyelt kérdés

Autóval egy kapubeálló környékére álltam, direkt úgy, hogy fizikailag ne legyen útba a kocsi, én elmentem venni alkatrészt és csak hallom, hogy valaki azt ordibálja, hogy " mongyá mek a urának hogy dobja el a joksiját " leszűrhető, hogy milyen etnokultúrális hovatartozást jellemezhet a beszéd stílus.( Pedig nem is voltam útban, kivételesen oda jártam suliba és az esetek túlnyomó részében pont ott parkoltam, nem húzták meg, sőt még lakógyűléy sem rendeztek miattam senki nem szólt .. ) .Nem tudtam oda szaladni mert csomó doboz volt nálam meg egy forgalmas hely is , nem akartam elcsapatni magam, de most úgy érzem az is jobb lett volna, Anyukám természetesen megijedt, de nem érdekli már, elengedte, én meg nem, dadogok és remeg a kezem meg elmondta Anya hova menjünk én meg 5 alkalommal visszakérdeztem.


Az a bajom, hogy nem tudtam visszaszólni, ha elvert volna az sem baj, inkább mint ez amit most megélek. Onnét tudom, hogy vertek már meg szóval az most jobb lett volna.


Mit csináljak?



2020. júl. 29. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást! Az idő neked dolgozik.
2020. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így alakult, szerintem kérd meg anyudat, hogy hadd beszélhesd ezt ki magadból, vagy kérj anyud segítségével pszichológusi tanácsadást.
2020. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!