Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a szakmád? Mennyit keresel?...

Mi a szakmád? Mennyit keresel? (nettó) Hány év munkatapasztalatod van? Itthon vagy külföldön? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt, hogy egy szakmával kb mennyit lehet keresni, de mégis nem illik ismerősöket megkérdezni. Ez egy anonim hely, gondoltam, itt megtehetem. Légyszi: Egymás pocskondiázásba, trollkodásba ne menjünk át.


A kort azért kérdem, mert fiatal vagyok, és ha egy 50 évest magamhoz hasonlítok, akkor nyilván önbizalomhiányom lesz, pedig csak 18 vagyok, neki van "előnye" az életben.


Az országot, meg azért írjátok le légyszi, mert ha Svájcban élsz, nyilván többet keresel, mint egy magyar. Csak be akarom lőni az élethelyzetemet/körülményeimet. :)



2020. júl. 27. 19:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 A kérdező kommentje:
Utólag jutott eszembe: még a megyét megemlíthitek. Én pest megyei vagyok, asszem ez a legjobb, meg aki Ausztrika mellett él. :)
2020. júl. 27. 19:25
 2/86 A kérdező kommentje:
*Ausztria
2020. júl. 27. 19:25
 3/86 anonim ***** válasza:
77%
Nettó 320 körül, 37N, Bp.
2020. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
83%
Informatikus helpdeszk, 27 èves, budapest, 230e netto + 500e kafateria + bonuszok, 2 ev munkatapasztalat.
2020. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vagyok, ápolónő. 2 és fél éve itthon vagyok, de előtte 160 ezret kerestem Fejér megyében kórházban. Hamarosan megyek vissza, de új helyre Budapesten. Nem tudom mennyi lesz, de bízom benne, hogy lesz nettó 200.
2020. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 A kérdező kommentje:

#3 oké, de szakmát nem írtál. :)


#4 ehhez kell egyetem? Milyen végzettség kell ahhoz, amit csinálsz?


#5 Szurkolok! :)

2020. júl. 27. 19:40
 7/86 anonim ***** válasza:
91%

"Mi a szakmád?"

Egy színházban vagyok díszlettervező, valamint van két magándiákom, akiket németre tanítok.


"Mennyit keresel? (nettó)"

Átszámítva olyan 330000 körül.


"Hány év munkatapasztalatod van?"

Ez az első munkahelyem, hat hónapja dolgozok itt.


"Itthon vagy külföldön?"

Külföldön, Hollandiában (Amszterdamban).


"Hány éves vagy?"

Huszonhárom.

2020. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
100%

kereskedelemben vagyok, 210e nettó körül kapok, másfél éve dolgozom itt, nem vagyok vele egyáltalán elégedett, most tervezek váltani

22 vagyok, Pest megyéből

2020. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
85%

Szombathelyi vagyok, Ausztriában, az eisenstadt-i kórházban dolgozom - több magyar, főként soproni kollégámmal egyetemben-, mint aneszteziológus.


A nettó fizetésem (belekalkulálva a 13-14. havi honoráriumot) szinte pontosan 4000€, tehát 1,5 millió alatt valamivel- nem szoktam egy az egyben váltani.

Magyarországon élve kifejezetten jónak érzem.

Voltak magasabb materiális céljaim, egyetemistaként magánpraxist szerettem volna (aprópénz lett volna a 4000€...), de más irányba szakosodtam, a kockázat/stressz/fizetés faktort vizsgálva pedig nem bánom, teljesen elégedett lehetek. 29 éves vagyok.


(Emellett a nagyszüleim egykori és egy nemrég vásárolt lakást üzemeltetek apartmanként, a kettő együtt hoz olyan 400-500 000-et, amiből 100 000 Ft hitel, a rezsi,a takarítás és a járulékok lejönnek.

2020. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 A kérdező kommentje:

Bárcsak olyan lehetnék, mint ti. Pár hónap és dolgozom, hát kíváncsi leszek. Eddig az egyetlen "jó", hogy pest megyei vagyok, remélem egyszer külföldön élő leszek. :)


A 2 külföldön élőnek gratula, hogy így megcsinálták a karrierjüket, a 22 éves kereskedőnek meg sikeres váltást, jó fizut kívánok! (és egy jó főnököt) :D

2020. júl. 27. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!