Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a szakmád? Mennyit keresel?...

Mi a szakmád? Mennyit keresel? (nettó) Hány év munkatapasztalatod van? Itthon vagy külföldön? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt, hogy egy szakmával kb mennyit lehet keresni, de mégis nem illik ismerősöket megkérdezni. Ez egy anonim hely, gondoltam, itt megtehetem. Légyszi: Egymás pocskondiázásba, trollkodásba ne menjünk át.


A kort azért kérdem, mert fiatal vagyok, és ha egy 50 évest magamhoz hasonlítok, akkor nyilván önbizalomhiányom lesz, pedig csak 18 vagyok, neki van "előnye" az életben.


Az országot, meg azért írjátok le légyszi, mert ha Svájcban élsz, nyilván többet keresel, mint egy magyar. Csak be akarom lőni az élethelyzetemet/körülményeimet. :)



2020. júl. 27. 19:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 A kérdező kommentje:
Hát az állami melók ilyenek. Nálunk is így van anyám részéről. Pedig jó a szakmád. :)
2020. júl. 27. 22:17
 22/86 anonim ***** válasza:

"#4 ehhez kell egyetem? Milyen végzettség kell ahhoz, amit csinálsz?"


Nem kell, csak érdeklődés az infó iránt. Az informatikai szakma legalja de én nem is szeretnék nagy felelősséget, szóval jól megvagyok.

2020. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:

Multinál vevőszolgálat és project manager keveréke Pesten. Hivatalosan vevőszolgálat, de gyakorlatban tendereket dolgozok ki, kisebb projekteket csinálok a vszo része mellett.

10 éves munkaviszony, netto 400ezer+ cafeteria + egy kis bónusz.

Nem kellett felsőfokú végzettség, de 2 idegennyelv igen.

34/N

2020. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 A kérdező kommentje:

22# és hogy kaptad meg ezt a munkát? Ha addig az 1-2 hónapban, míg nem dolgozom, ezt csinálnám, ehhez mi kell? Érettségi megvan. Keressek professionon ilyeneket, vagy én keressek meg cégeket? Te hogy csináltad?


Ez engem is érdekelne. :)


23# Aki 2 nyelven beszél, az meg is érdemli, hogy jól keressen. Sajna nálam ez nincs meg :(

2020. júl. 27. 22:42
 25/86 anonim ***** válasza:
Fürdőben uszodamester+ mindenes is vagyok. 2 gyerekem van, az adokedvezmennyel nettó 250e ft+ cafeteria a bér kB. Vírus előtt jobb volt volt sok bérlés + rendezvény jól megnyomta sokszor a bért,de nem panaszkodom legalább nem lettünk leépítve. 10 éve itt dolgozom, de az érettségi utáni szakmát teljesen más téren csináltam felnőttképzésen munka mellett. Lakásom saját van, kicsit lepukkant pesti panel lakás de jó helyen, és mindig csinálunk rajta valamit. Autóm is van, az nem érték. Feleségem otthon van a kicsivel, cseden. 28/F
2020. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
Informatikus vagyok Budapesten. 2 éve dolgozom support team leader-ként egy kamerákat gyártó cégnek. 375.000 nettó a fizetésem + havi 17.500 megy cafeteria kártyára. Régebben volt évi kétszer bónusz, de sajnos idén erről még nem hallottunk. 38 éves vagyok, és 10 éves munkatapasztalattal rendelkezem.
2020. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!


Pozitív, értelmes, nyitott ember vagy!

A legjobbakat kívánom, illetve azt, hogy az első nehézségek se vegyék el a kedved, mert azok mindig lesznek... !

2020. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 A kérdező kommentje:

Szuper! Én gyereket nem akarok, ami anyagi szempontból lehet rossz az adók miatt, és lehet jó, mert a gyerek költséges. (lássuk be, akármennyire is szeretjük őket, a sok pelus, játék, ruha, amit kinőnek stb)



Az informatikus szakma is jó, bár ebben nem lennék jó a matek miatt sajna.



Utolsó: Köszi :) Remélem nekem is ilyen jó sorom lesz, mint itt sokaknak. :)

2020. júl. 28. 16:34
 29/86 anonim ***** válasza:
77%

Gázszerelő vagyok, de több érdekeltségem is van országszerte.


Nettó 1 milliárd / hónap


F54



Csak annyit szeretnék még mondani, drága barátom, hogy soha ne add fel az álmaidat. Küzdj értük, ebben az országban minden elérhető, csak kicsit tenni kell érte!

2020. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:

Penzugyi/Bef szakerto 300 netto 50ezer caf + 3x fizu evente bonuszkent


3 ev tapasztalat 23/F BP

2020. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!