Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés szembesülni...

Milyen érzés szembesülni azzal hogy nem kedvelik a véleményedet?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordul itt az oldalon, hogy szívből jövő igazán hasznos választ adunk egy-egy komolyabb kérdésre, majd azt látjuk, hogy a válaszunkat nagy mértékben lepontozták.


Titeket ez demotivál? Inkább arra sarkall, hogy legközelebb bunkóbb, haszontalanabb válaszokat adjatok?


Mennyi eset után kezd közömbössé válni számotokra, hogy egy tanácsotok, válaszotok népszerűtlenné lett pontozva?



2020. júl. 29. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen csak tudomásul veszem, hogy sok a h_lye.
2020. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normális. Élőben sincs másképp. Évek óta máshogy látom a világot mint az átlag, más az értékrendem, mint az átlagnak. Már csak mosolygom rajta, ha kötelednek és leszólnak.
2020. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért demotíválna? nem az én bajom, ha a segítséget elutasítja valaki. Az ő élete azt kezd vele amit akar. Emberileg, úgy, hogy ne szóljak bele-mint irányítás, ennél többet nem tehetek, különben már irányítanám ha megsúgom neki, hogy pl. így jöttem ki ugyanabból a helyzetből amibe most ő vergődik. Az már irányítás lenne. Ő kezébe van a döntés, hogy elindul-e abba az irányba, vagy sem.
2020. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak témák, ahol zavar, mert tényszerűen tudom, hogy igazam van (pl szakmámba vágó kérdéseknél) és úgy érzem, hogy a lepontozás felreviszi a laikusokat.


Viszont pl családi témáknál nagyon szubjektív, hogy egy kérdést ki hogyan ítél meg, itt nem szoktam magamra venni, ha kinulláznak, mert nem lehet mindenki ugyanazon a véleményen.

2020. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben érint rosszul a lepontozás, ha TUDOM, hogy helyes és jó választ adtam. Azonban nem áll tőlem távol az sem, ha valaki nálam jobb választ adott, akkor azt itt, nemcsak pontozással, hanem írásban is elismerjem.

Olyan kérdésekre pedig amihez nem értek, nem szoktam válaszolni, és nem is pontozok.

2020. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szubjektív kérdéseknél nem zavar, azoknál csak szimplán nem ér semmit a pontozás. Olyan kérdéseknél sem zavar, amikor saját tapasztalatot osztok meg, itt se hasznos a pontozás és sok a hülye, nem kell velük foglalkozni. Szakmai kérdéseknél vagy olyan kérdéseknél, amikre pontosan tudom a választ viszont fogom a fejem én is.
2020. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Zavar kicsit, pláne, ha tényleg szívem-lelkem-szabadidőm benne van egy-egy válaszba. Néha megfeledkezem róla, hogy ez a pontozás fullra nem reprezentatív. Ha egy kérdés bármilyen módon feszültséget kezd bennem generálni, törlöm, azzal kb meg is szűnik a dolog.
2020. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott. Általában próbálom megérteni a magam igazát másokkal, de ha nagyon nem megy és stabil a véleményem, akkor inkább legyintek a vitára. Ha nem stabil, akkor formálhatnak rajta az ellenvélemények. Ez nem egy harc, amit mindenképp meg kell nyernem, de a véleményem csak akkor változik, ha látok abban logikát és értelmet, amit mások reagálnak az enyémre.
2020. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam változó.

Általában akkor zavar, amikor egy kérdésnél objektív, tényszerű válaszra van szükség. A lepontozás nem szokott szíven érinteni, de amikor valaki indokolatlanul belémáll úgy, hogy közben érzem, hogy csak kötekedni akar úgy, hogy igazam van az szokott zavarni, de igyekszem nem belemenni ilyen vitákba.

Más azért, amikor valaki leír egy élethelyzetet, amire reagálok, hogy hogyan látom, vagy mit tennék, vagy mit csináltam, ha én is benne voltam, s más pedig ezzel nem ért egyet. Meg más, amikor tényszerű dolgot közlök. Például megkérdezik mennyi volt az euró árfolyama tegnap, én leírom, erre a következő belémköt, hogy ne írjak marhaságot. Ugyan ez csak egy fiktív példa volt részemről, de az ilyen jellegűek szoktak zavarni.

2020. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Letör, de ennyi. Mindenki éli a sajt kis életét, akkor meg hótmindegy. Ezt gondolom.
2020. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!