Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet emögött?

Vajon mi lehet emögött?

Figyelt kérdés

Időnként (általában nyári időszakban,ősszel vagy télen még sosem tapasztaltam) meg szokott jelenni egy férfi mindig más autóval a házunk előtt. Társasházban élünk, forgalmas környéken. Sokszor nem is ugyanaz a férfi. Gyanúsnak tűnik. Volt,hogy megfordult a fejemben,hogy kihívom a rendőrséget,de sajnos ez nem 100%-osan bizonyítható,hogy “kémkednek”. Nekem nagyon úgy tűnik,hogy valakit megfigyelnek.

Kezd ijesztővé válni,és nem igazán tudom,hogy mit tegyek. Azt sem tudom,hogy mi állhat emögött. Megfigyelnek valakit? Esetleg magánnyomozók? Tudtok valamilyen ötletet adni,hogy hogyan jàrhatnék a dolog végére?


2020. júl. 28. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nincs neked valami enyhe paranoiád/skizofréniád?
2020. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok paranoiás sem pedig skizofrén. Szüleim is látták az illetőt.

Még ez tavaly nyáron volt,lementek hozzá megkérdezték,hogy tudnak-e segíteni. Azt mondta,hogy “lerobbant” az autója,aztán 10 perccel később elhajtott.

2020. júl. 28. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Az anyukádat figyelhetik, neked nincs miért aggódnod.
2020. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Aha. Tehát mindig más autóval, és másik férfi.... Ráadásul forgalmas környéken.


Bakker, a mi utcánkban is jönnek-mennek az autók, meg is állnak itt-ott. Még sosem figyeltem, hogy kicsodák micsodák.

Lehet, hogy nekem is kéne aggódnom? :-DDDD

2020. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ugyan az a férfi jelenik meg mindig más kocsival?.


Esetleg, kérj fel egy magánnyomozót. Vagy figyeld meg, hogy ha be megy a lakásba kihez megy. Vagy a környéken, hova megy be, ha kiszáll a kocsiból.

2020. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5: ezt írja odafent:


" meg szokott jelenni egy férfi mindig más autóval a házunk előtt. Társasházban élünk, forgalmas környéken. Sokszor nem is ugyanaz a férfi."



Tehát más autóval, más férfiak IS...


Szerintem mindannyiunk utcájában van ilyen. :-D :-D

2020. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 igen tudom, csak gondoltam rá kérdezek :D
2020. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!