Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lesz az otthonod az...

Mitől lesz az otthonod az otthonod?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 19:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

Tukrozi az izlesemet, tisztasag van es nem kell attol tartani, hogy barki varatlanul betoppan. En az emlekeket jobban szeretem fejben tarolni, nem szeretem a kacatokat mindenhol, amire masok azt mondjak, hogy otthonos, nekem az altalaban zsufolt es kaotikus inkabb.

Lassan koltozom, uj lakasba, ujepitesu, en leszek az elso lakoja, remelhetoleg azt jobban otthonomnak fogom erezni, mint a jelenlegit, ahol meg lassan ket ev utan is megtalalom neha itt-ott az elozo lakok nyomait.

2020. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
A vőlegényemtől és a macskáktól elsősorban. Ezenkívül attól, hogy itt vannak a cuccaim, ismerem a környéket, kötnek ide emlékek.
2020. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes kérdés, mert laktam albérletben (ráadásil lakótárssal) amire azt mondtam, hogy az otthonom és úgy mondtam, megyek haza. Jól éreztem ott magam, nyugodt, csendes volt, szinte az enyém, kulturált, rendbe rakott.


Mellette ha haza mentem az "otthonomba" ahol felnőttem, ott meg alhattam a kanapén vagy felfújható matracon, mert öcsém tele pakoltam a szobámat, vagy reggel jöttek mentek a szüleim a szobában mintha ott se lennék...na azt meg nem tudom a mai napig otthonomnak nevezni.

2020. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!