Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaza van a szüleimnek?

Igaza van a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Depresszio miatt elegge meghiztam (172-73 kg), a szuleimnek pedig mindig az atlagnal is vekonyabb alak tetszett. A divatvilagban dolgoztak, szoval talan szakmai artalom, de szerintuk legalabb 20 kilot le kene adnom, hogy “normalisan” nezzek ki es 55-nel soha ne legyek. Megertem, hogy nem akarjak, hogy tulsulyos legyek, de azert ez nem tulzas mar?..
2020. júl. 25. 16:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha te szeretnél változtatni a dolgokon, akkor változtass, de akkor sem szükséges szüleid elvárásának megfelelni. Szerintem a te magasságodhoz az 55 kg lehet már kicsit vékonynak mondható. Ha mindenképpen fogynál, akkor 60-65 szerintem az, amit érdemes lenne elérni, de mint mondottam, ez az én véleményem. (ezt egyébként azért javaslom, mert ismerősöm 171 cm és 62 kg, amivel csinos, de azért van feneke is - én 168 cm vagyok 55 kg-mal, én magamnak(!) ezt érzem ideálisnak, de ha mellre vagy fenékre jönne az a "súly", akkor boldogan benne lennék én abban is, de sajna nem így szokott az lenni) Ha a szüleid a divatvilágában dolgoztak, akkor biztos nagy ilyen téren rajtad a nyomás. A te választásod, hogy mi lenne számodra az ideális, mindig azt nézd, ahogy te magad jól érzed. Természetesen nem szabad túlzásokba menni, nem kell olyannak lenned, mint a legtöbb modell, de ne is hagyd, hogy átess a másik oldalra, és rosszul érezd magad a súlyod miatt, főleg, ha tudsz is tenni ellene.
2020. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A 172/73 az tök jó szerintem, ez nem túlsúly, max. kerekded alkat.

Nem az a lényeg, hogy a szüleid milyennek szeretnének téged látni, hanem az, hogy te hogyan érzed magad legjobban a bőrödben.

2020. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Szerintem is van rajtad felesleg, de nem olyan irreálisan sok.

Én 173 cm és 69 kg-ról indultam, most vagyok 63, ami mások szerint jó de én fogyni szeretnék még. Magam miatt nem mások miatt, ezt fontos kiemelni. De ha esetleg úgy döntesz, hogy le akarsz fogyni és jó lenne egy partner, írj privátot és segítek szívesen.:) L

2020. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!