Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért esik ennyire rosszul ha...

Miért esik ennyire rosszul ha magáznak?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és középvezető egy hazai cégnél. Minden évben alkalmazunk 16 de inkább 18 feletti diákmunkásokat mert megfelelő szervezetséggel nagyon sokat tudnak nekünk segíteni. Az elmúlt 2 hétben rengetegszer magáztak le még úgy is, hogy felajánlottam a tegeződést. Én értem, hogy nekem öltönyben kell lenni és azt hittem nem érdekelnek az ilyen dolgok de rendsen sérti az egomat mikor egy 18 év körüli ember úgy köszön nekem, hogy "Jó napot kívánok! Tessék csak bemenni" Azt is megértem, hogy egyrészt ez a jó mert tisztelt tudók de nem tudom valahogy nagyon fura érzés.

2020. júl. 16. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

téged az zavar utolsó, hogy valaki 25 évesen vitte valamire.

Szedd össze magad, kezdj valamit az életeddel, ne azokat hányd le, akik többet értek el nálad.

2020. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11


Jaj, tipikus vagy, ha nem tudsz érvelni, akkor irigységgel dobálózol vagy személyeskedéssel, mind a kettővel:DDDDD

Ne szánalmaskodj már, kérlek;)


ui: azt se tudod, mire vitte s az esetek 95%-ban egy tudatlan bábfigura az ilyen s igen, tudom, miről írok;)

2020. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!