Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért esik ennyire rosszul ha...

Miért esik ennyire rosszul ha magáznak?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és középvezető egy hazai cégnél. Minden évben alkalmazunk 16 de inkább 18 feletti diákmunkásokat mert megfelelő szervezetséggel nagyon sokat tudnak nekünk segíteni. Az elmúlt 2 hétben rengetegszer magáztak le még úgy is, hogy felajánlottam a tegeződést. Én értem, hogy nekem öltönyben kell lenni és azt hittem nem érdekelnek az ilyen dolgok de rendsen sérti az egomat mikor egy 18 év körüli ember úgy köszön nekem, hogy "Jó napot kívánok! Tessék csak bemenni" Azt is megértem, hogy egyrészt ez a jó mert tisztelt tudók de nem tudom valahogy nagyon fura érzés.

2020. júl. 16. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szokj hozzá,sajnos a korral jár.Meg zavarban vannak,hogy mit köszönjenek,elvégre te már dolgozó vagy,ők meg csak sulisok.
2020. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Ez most komoly, hogy ilyen helyesírással te középvezető vagy?

Kedvem támad felakasztani magam.

(A helyesírás hűen tükrözi az intelligenciát. Úgy látom, ebben a világban az okos emberek jobb, ha idejében elássák magukat jó mélyre.)

2020. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen az élet, az lesz a nagy arcul csapás, amikor először csókolommal köszönnek.
2020. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TR75 ***** válasza:
100%

(#2 A helyesírás nem tükrözi hűen az intelligenciát. Kivéve, ha az intelligencia számodra valami egyedi jelentéssel bír.)


Amúgy igen, a kamaszkori bizonytalanság, másrészt a munkahelyen betöltött pozíciód miatt is lehetséges.

2020. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Innen szeretnék mélységes bocsánatot kérni mindenkitől, akit felzaklatott a helyesírásom. Sajnálatos módon mikor megírtam kérdésem kifejtését éppen egy tömegközlekedési járművön utaztam. Reményim szerint ez életük legközpontibb problémája jelenleg is ez. :)
2020. júl. 16. 14:39
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Èn 40 vagyok ès nem látszik sajnos rajtam.

kis 18 èves pènztáros csajok hellóznak rágózva nekem meg ez nem.tetszik 😀 neked nyalizásból illetve tiszteletből magáznak ki mièrt... , gyerekeim baráti köre pedig Csókolómozik 😀akkor meg az a bajom 🙄.szóval èn se èrtem saját magam , de olyakor van szád ès szólsz hogy nyugodtan tegezzetek ☺ de ha meg menősèskènt írtad ki hogy 25 èvesen bla bla vezető pozició akkor meg ha azt akarod hallani el kell fogadni te vitted valamire ilyen fiatalon ez van ez a nagy lelki teherrel kell èlni szegèny pára 😂

2020. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Legközelebb vegyél fel melós cuccot s állj be igazi munkára dolgozni, majd másként köszönnek-becsülnek ( mi van pöcsi, lefokoztak? );)


Mit vársz, általánosságban e posztú emberek már sznob-burzsujoknak számítanak...s illik-bölcs dolog a 10 lépés távolság megtartása, mert kihasználó alkatok, hogy finoman írjam körbe.

2020. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Neked most mi a problémád?
2020. júl. 16. 18:51
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

én mindenkit magázok, aki engem magáz. ha a gyerekek a lépcsőházban azt mondják,hogy jó napot, én is azt mondom, hogy jó napot.

Tegyél te is így, és meglesz az egyensúly.

2020. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

8


Leírtam, miért eshet rosszul...miként állnak hozzád a púder alatt.

Látom az igazság nem tetszik vagy csak valójában buksisimogatást vártál vajon, mert azt se kapsz, nem csak közvetlenséget...hmmm.

2020. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!