Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért magáznak amikor 17 éves...

Miért magáznak amikor 17 éves vagyok?

Figyelt kérdés
mostanában észrevettem hogy elkezdtek magázni , pl. boltban , utcán , kórházban , utóbbi helyen valaki uramnak szólított. fura , mi?
2014. aug. 23. 14:57
 1/6 Horus magnus est ***** válasza:
74%
Nem értem miért zavarja ez önt. Meg kell, hogy szokja, a korral jár.
2014. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Mert már nem nézik gyereknek. Egyre többen veszik tudomásul, hogy idegeneket nem illik tegezni.
2014. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor jártam pszichologushoz azt mondta, hogy 14 év felett mondhatom azt, hogy magázanak. Szóval. :D
2014. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es: aha , csak egy 15 éves ismerősömet is magázta valaki , és az eléggé gyerek még szerintem. Őt se nézik már gyereknek?xd
2014. aug. 23. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Bezzeg engem lehellóznak az idegen fószerek, holott magázódva köszönök. Pl. buszsofőr. -_- 32N
2014. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert egy kicsit idősebbnek tűnsz, és egy boltban, utcán, kórházban az ismeretlenek nem tudják, hogy te egy 17 éves fiú vagy, aki nem szereti, ha magázzák. Vagy ha tudják a korodat, akkor is feltételezik, hogy már felnőtt vagy. Szerintem ez nem fura:)
2014. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!