Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kiraktak otthonról milyen...

Ha kiraktak otthonról milyen lehetőségeim vannak a túlélésre?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Még nappalin tanulok középiskolában. Dolgozni elmennék csak járni kell az undorító gyakorlatra amiért persze havi 30ezret fizetnek amiből megélni nem lehet. Ti mit csinálnátok?
2020. júl. 14. 02:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Te raktál pár napja ki kérdést, hogynkimakarnakmrakni, aztán kaptál haladékot?
2020. júl. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%
Ha nappalis vagy, akkor kollégium. Olcsóbb mint egy szoba bérlése.
2020. júl. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
5%

Hajnalban kimész a piacra és felajánlod az árusoknak, hogy segítesz pakolni.

Ezt minden képzettség nélkül is meg tudod csinálni, persze ha eddigi életedben semmit sem csináltál, ezt sem fogod bírni.

2020. júl. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
15%
Ha itt netezgetsz, akkor úgy fest még nem raktak ki. Más elmegy dolgozni és abból él meg, nem tudom, milyen más tanácsot vársz. De úgy gondolom, hogy senki nem akar kirakni, hanem hisztizel, mert nem tetszik az otthoni rendszer. Ha pedig mégis ki akarnak rakni, annak nyilván oka van.
2020. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
38%
Aki egy sima pár órás gyakorlattól meg akar pusztulni, az nem fog elmenni akárhová dolgozni. Az ilyenek találnak mindenre kifogást. A lehetőségeiket nézve vagy elmész dolgozni, közben képzeld magad, vagy csöves leszel.
2020. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a sulit mindenképpen fejezd be! Sokkal jobban jársz hosszútávon, mintha most elmennél hajnali rakodónak.


Elso körben kérdezz körbe barátoknál, távolabbi rokonoknál, hogy alhatnal-e ott néhány napra.


Közben pedig keress fel egy család segítőt, vagy hajléktalan ellató szervezetet, akik tudnak segíteni. Van segítség, csak kérni kell: amíg tanulsz, addig biztosan tudnak valami megoldást adni.

2020. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
21%
Na mi van, büdös a munka lustaság?
2020. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
20%
Kérdezd meg az iskoládat, vagy a családsegítőben, hogy nem tudnának-e ajánlani valami támogatási lehetőséget a nehéz helyzetű diákjaiknak. Végülis ha jól értem, kolid lesz, csak kajára kellene.
2020. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, a hibákért, véletlen volt, nem troll vagyok #11
2020. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
41%

próbálj meg a családsegítőhöz és az iskoládhoz fordulni hogy amíg nappalis vagy, addig adjanak kollégiumot. szerintem fogsz kapni!

utána pedig menj el dolgozni, bérelj egy szobát vagy közösen valakivel egy szobát valahol. lassacskán ki fogsz tudni ebből jönni. szerintem az iskolát ne add fel, mert ki tudja, mikor fogod befejezni akkor. nehezebb újrakezdeni, mint most befejezni. sok sikert!

2020. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!