Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem hagy élni anyám?

Miért nem hagy élni anyám?

Figyelt kérdés

Másnál is elő fordultak ilyen esetek?

Mindenbe bele szól, ha dolgozom ha nem.

Nem csak ott hanem pl miért ezt húzod fel miért nem azt, miért vele vagy együtt úgysem kellesz neki csak kihaszbal, mikor már az össze költözés is szóba került... Miért dohányzó ennyirlt, csináld ezt csináld azt és mivel 28 éves létemre nem tudom le nyelni már ezeket, sajnos nálunk ezért rendszeres a cirkusz, ki nyitom a szám és még mondom neki, hogy állítson már magán meg neki áll feljebb. Nem vagyok gyerek ha valamit el csészek úgyis csak a sajt karomon fogom megtanulni. Már az exem is egyszer fel jött vele beszélni de még neki állt feljebb. Nem értem az ilyen embereket olyan mintha mindig az a jó ha úgy történik minden ahogy ő azt elképzelte, ha pedig nem akkor haboruzik. Mit tudok vele tenni?


2020. júl. 10. 15:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hmm, ismerős, nálam is ez volt sokáig, amíg együtt laktam a családommal. Hová mész, mikor jössz, ne menj oda, inkább amoda menj, azzal ne állj szóba, ezzel állj szóba, ne vedd meg azt a lakást, neked nem kell okostelefon, stb...

Aztán 10 éve elköltöztem tőlük, de azóta is próbálnak hatni rám hasonló módon, csak már nem tudnak, pedig csak 2 kerülettel költöztem arrébb tőlük.

Azt nem mondom, hogy végleg szakítsd meg velük a kapcsolatot, de a különköltözés az alap lenne minél előbb valóban, és természetesen azzal, akivel te szeretnél, nem azzal, akit ők akarnának.

2020. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9es vagyok.

Menj albérletbe. Igazából én 20 éves vagyok, fiatalabb mint te. Az anyám valami brutálisan hasonlít. Folyamatosan ordibál, hisztizik. Azt nem mondja meg mit vegyek fel mondjuk. De gimi mellett dolgoztam estig, minden pénzem neki adtam aztán nyakonvágott ha nem tudtam neki eleget adni stb. Egyetemre készülök, van egy barátom, akit gyűlöl, van pár barátom akik ugyanarra az egyetemre mennek, közösen keresünk egy albit.

Ha abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy anyagilag megteheted, akkor menj albiba

2020. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a normális válaszokat!
2020. júl. 10. 19:51
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!