Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem hagy élni anyám?

Miért nem hagy élni anyám?

Figyelt kérdés

Másnál is elő fordultak ilyen esetek?

Mindenbe bele szól, ha dolgozom ha nem.

Nem csak ott hanem pl miért ezt húzod fel miért nem azt, miért vele vagy együtt úgysem kellesz neki csak kihaszbal, mikor már az össze költözés is szóba került... Miért dohányzó ennyirlt, csináld ezt csináld azt és mivel 28 éves létemre nem tudom le nyelni már ezeket, sajnos nálunk ezért rendszeres a cirkusz, ki nyitom a szám és még mondom neki, hogy állítson már magán meg neki áll feljebb. Nem vagyok gyerek ha valamit el csészek úgyis csak a sajt karomon fogom megtanulni. Már az exem is egyszer fel jött vele beszélni de még neki állt feljebb. Nem értem az ilyen embereket olyan mintha mindig az a jó ha úgy történik minden ahogy ő azt elképzelte, ha pedig nem akkor haboruzik. Mit tudok vele tenni?


2020. júl. 10. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Az anyád beteg. Egy mérgező szülő. Nem tehetsz mást, mint lelépsz. Amint teheted, hagyd el a házat és soha többé ne lépj fele kapcsolatba.

Ő ilyen. Hiába mondasz neki akármit, nem fogja megérteni, mert nem is akarja. Ő magával törődik elsősorban, te csak egy eszköz vagy hozzá.

2020. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Az 1-es válaszolóban emberedre akadtál, ő is az a felnőtt aki gyerekként hisztizik, és nyomja a "mérgező szülő" szöveget. Mindenki egy hulladék, csak ti vagytok tökéletesek, az a lényeg.
2020. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#2: Semmi gond nincs a válaszoddal, HA képes vagy bármiféle indokot, összefüggést írni ezzel kapcsolatban. Vagy úgy egyáltalán rólam, hogy miért gondolod ezt. Mert valahogy az sem jött össze, hogy most felnőttként nyomom a szöveget vagy gyerekként hisztizek. És azt sem írtam, hogy mindenki hulladék lenne vagy én lennék tökéletes.
2020. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne engedd be a lakásodba. Gondolom felnőtt, nem mamahotelben élő ember vagy.
2020. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem a szüleimet és csak 21 éves vagyok, de már úgy vagyok az egésszel, hogy inkább laknék külön. Koliban egy kis szobába vagyunk 4-en, itt nagy ház van, és mégis önállóan jobban érzem magamat a kis szobában, mert én hozom meg a döntéseimet és senki nem kommentálja meg, hogy mit csinálok. Pedig a szüleim aztán tényleg nem szólnak bele sok mindenbe. Szerintem 28 évesen egészségesebb lenne elköltözni.
2020. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Anyad beteg. Mergezo.

Koltozz el es tarsd tavol magadtol.

2020. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ahogy nekem a "nálunk" szóból meg az írásodból lejött, 28 évesen anyukádnál laksz.

Én tényleg nem akarlak bántani, de szerintem anyukád azt érzi, hogy eddig bármit csináltál, nem haladtál az életbe sehova, ezért bele akar szólni.

Persze nem egészséges dolog, engem is zavarna, ez tény.

De 28 évesen az ember családot alapít már általában, de legalábbis egy albérletig eljut.

2020. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen, 18 éves koromtól külföldön éltem és dolgoztam!

El tartottam magam, sírva mentem sokszor dolgozni de mégis csináltam! Nem kolbászból volt ott sem a kerítés mint ahogy sokan elő adják, kérlek szépen az sem volt jó neki! Vállalkozásom van, bele szól abba is, kérlek ezek után kicsit gondolkozzunk már el. Nem az, hogy nem akarok dolgozni mivel épp beutott ez a járvány is sajnos én sem tudok mit tenni kénytelen voltam haza költözni. Nekem sem jó hidd el, de ezeket a dolgokat szerintem te sem tudnád le nyelni. Nem a fenekem én ülök és vakarom, meg állás nélkül kuldozget em az onelet rajzaimat olyan helyekre is ahova a testem lelkem nem kíván menni de muszaly.

2020. júl. 10. 16:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem írtam, hogy nem dolgozol vagy nem csinálsz semmit. Csak azt, hogy az írásod alapján 28 évesen nála laksz.

Én azt nem tudhatom, hogy most költöztél haza.

Egy ötlet volt, hogy miért ilyen azok alapján amit írtál.

De ugyanakkor írtam azt is, hogy nem egészséges dolog, engem is zavarna. Csak ezek szerint azt nem vetted figyelembe.

2020. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor kérlek szépen ezek után vegyük ezt is figyelembe. Én már szerettem volna családot, nem volt jó neki az exem akit mai napig szeretek. Ott lett volna egy nagy családi ház nem hlzavartunk volna senkit külön bejárattal és szintel. Az sem volt jó neki. Akkor kérlek, áruld el nekem ezek után mit tegyek?

Ha fejre állok sem jövök rá, nem linkeskedem, próbálok haladni de egyszerűen olyan mintha vissza hizna, semmi nem jó neki. Sajnos amíg nem találok munkát magamnak addig egymás idegeit oljuk

2020. júl. 10. 17:18
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!