Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Titeket is gyakran...

Lányok/nők! Titeket is gyakran zaklatnak nyáron az utcán/tömegközlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés
Lassan ott tartok, hogy a 35 fokban is legszívesebben téli kabátban hagynám el a lakást. Nem szoktam kihívóan öltözködni, általában hosszú nadrágot és laza pólót hordok, mégis vagy bámulnak, rám dudálnak, vagy odajönnek hozzám “ismerkedni”, legutóbb fogdosás is előfordult. De még ha szoknyában és topban is lennék, az sem jogosít fel egy férfit arra (bár az ilyen embert nem is nevezném férfinak), hogy piszkáljon. Nem azért megyek az utcára, hogy ismerkedjek, hanem hogy a dolgomat intézzem. Én sem fütyülgetek mások után. És nem nyugtat meg az a duma sem, hogy biztos tetszem nekik/szépnek találnak, attól még ugyanúgy kellemetlenül érzem magam. Ti mennyire tapasztaltátok ezt mostanában, vagy úgy egyébként, és mit lehet ilyenkor tenni? Mert hiába szólok oda, megyek arrébb, nem hagyja abba...

2020. júl. 5. 14:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem, az értékelések teljesen mást tükröznek.

Nem, az, hogy nem mindenki bólogat mindenre, nem egyenlő azzal, hogy valaki provokál.

Na, legalább laza 10-20 hozzászólás után eljutottunk egy "nem tudom" válaszig.

2020. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Nem bólogatást vártam, főleg, hogy nem is te tartozol a kérdésem célcsoportjába. Számomra a “2020-ban már az is zaklatás, ha ránézek valakire” (holott más hozzászólók is kifejtették, hogy ennél többről van szó) nem éppen építő jellegű, de kinek mi. (Főleg mivel, ismétlem, hölgyek tapasztalatait vártam.) És megjegyzem, van igazság abban, amit írsz, nyilván vannak, akik átesnek a ló túloldalára/kihasználják a meetoo mozgalmat/stb. De megint, én nem ilyen szándékkal írtam, amit valamiért nem sikerül elfogadnod, és engem is beleértve majdnem mindenkibe belekötsz, aki ellenkező véleménnyel rendelkezik.
2020. júl. 5. 18:58
 33/34 A kérdező kommentje:
De mindegy is, azok után, hogy burkoltan lehülyéztél (bocsánat, kevésbé értelmesnek neveztél), nincs kedvem többet veszekedni.
2020. júl. 5. 19:08
 34/34 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem szoktak zaklatni.
2020. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!