Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt ezen az oldalon vannak...

Itt ezen az oldalon vannak vagy találkoztatok már szép nővel nőkkel ?

Figyelt kérdés
Egyik felhasználó azt írta hogy itt vannak csinos nők , de én ezt nehezen hiszem el ugyan is azok inkább facen meg instán vannak jelen nem pedig itt , meghát ez egy relatív dolog kinek mi a szép , szerintetek ?

2020. júl. 4. 13:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
HIHÍÍÍÍ, a kérdező remekel😊
2020. júl. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok az, te szerencsétlen incel. :D Sokan írnak így, úgyhogy ez még kurvára nem "bizonyíték", de felőlem azt gondolsz, amit csak akarsz. A kérdésedből pedig lerí, hogy keserűségből és fájdalomból bántani akarod a nőket, mert mindig visszautasítják azt a ronda pofádat. Nyugodtan picsogj csak tovább, tegyél még fel ezer nőkkel kapcsolatos kérdést, te buta segg. Hátradőlve nézem majd a szenvedésedet. :D
2020. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Hát kisfiam azt nézheted de szerintem hagyd mert feleslegesen vesztegeted az idődet , pl most is nem lehet valami túl jó életed ha vasánap délelött itt itt irogatsz 😅 egyébként meg tényleg állandóan magadnak mondasz ellent az a srác aki nem talál csajt és picsog az nem szokot így viccelődni a nőkkel mint amiket írtam azok a "férfiak " inkább mint te rögtön kúszik mászik csicskázik a nőknek mint te megkértek rá hogy te tegyél itt rendet? tipikus kissebbségi érzésekkel teli ember vagy aki full ismeretlen embereknek kérésük ellenére csicskázol na pontosan ilyenek azok a lúzerek akik nem találnak csajt , nem pedig ahogy te mondtad "sértegetik " őket bár szerintem érződött az írásomon hogy csak vicceltem de az ilyen keserű lúzerek mint te nem értik a viccet
2020. júl. 5. 21:15
 34/35 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora egy szánalmas lúzer vagy
2020. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én vagyok itt a legjobb no
2020. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!