Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt ezen az oldalon vannak...

Itt ezen az oldalon vannak vagy találkoztatok már szép nővel nőkkel ?

Figyelt kérdés
Egyik felhasználó azt írta hogy itt vannak csinos nők , de én ezt nehezen hiszem el ugyan is azok inkább facen meg instán vannak jelen nem pedig itt , meghát ez egy relatív dolog kinek mi a szép , szerintetek ?

2020. júl. 4. 13:11
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
8 as attól hogy egyetemista vagy vagy vagytok még nem jelenti azt hogy csinosak is vagytok , én jópár egyetemis csajt láttam meg ismertem és hát nem akarok megbántani senkit de hát minimum egy 6 számjegyű ősszegért lettem volna velük , ezzel arra akarok kilyukadni hogy nem minden egyetemista olyan jó csaj
2020. júl. 4. 13:54
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Atlagosokkal, csunyakkal es szepekkel is talalkoztam mar itt, szoval viszonylag itt is kiegyenlitett a "piac".
2020. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

#11


Persze hogy nem, csak valamiért a férfiak nagyrészének a fejében az van, hogy az egyetemista lányok jól néznek ki.

2020. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
8 as még az is lehet hogy véletlenül bekapcsoltátok a kamerát és látott titeket és egyátalán nem jöttetek be neki és nem akart megbántani titeket és ezért csak letiltott😁
2020. júl. 4. 13:59
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

14


Lol, hát nem éppen 😄

2020. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
13%
Minden nőben van valami szép.Ha nem az arcán,akkor a lába közt.
2020. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
82%

Na ha már ekkora arccal szólsz itt le mindenkit (mellesleg úgy, hogy egyiket se láttad még, tehát duplán szánalmas), te hogy is nézel ki?

Gondolom, szrul, elvégre ha itt csak ronda nők ismerkednek szerinted, akkor ez a pasikkal miért lenne másképp? Csak ha ocsmány vagy, akkor meg miért is járna neked alanyi jogon szép csaj?

Egyébként kategóriát tévesztettél, menjél az Ismerkedés részlegre. Az mellesleg kb 2 hónapja létezik, előtte semmi keresnivalója nem volt itt a társkeresésnek.


Ui: a Facebook és az Insta sem tárkereső

2020. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
*társkereső
2020. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
16 os ez igaz 😅
2020. júl. 4. 14:18
 20/35 A kérdező kommentje:
17 es szerintem vedd be a frontint rád fér 😂😅 amúgy meg senkire nem mondtam konrétan hogy csúnya , nem szóltam le senkit mellesleg te csináltál a szádból egy nagy segget mert te kikérted hogy merek én valakire azt írni hogy csúnya vagy ilyesmi én ilyet nem írtam vissza lehet nézni , de te most pont ezt tetted velem és amúgy mi alapján mondod azt hogy ez társkeresés ? Írtam olyat hogy ismerkedni szeretnék vagy ilyesmi vagy hogy facen vagy instán csajozom ?
2020. júl. 4. 14:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!