Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt ezen az oldalon vannak...

Itt ezen az oldalon vannak vagy találkoztatok már szép nővel nőkkel ?

Figyelt kérdés
Egyik felhasználó azt írta hogy itt vannak csinos nők , de én ezt nehezen hiszem el ugyan is azok inkább facen meg instán vannak jelen nem pedig itt , meghát ez egy relatív dolog kinek mi a szép , szerintetek ?

2020. júl. 4. 13:11
A kérdező szavazást indított:
Kamu itt csak max átlagos nők vannak
Lehet hogy van egy kettő jó nő
Igaz én is megismertem itt párat
Áhh itt nemhogy átlagos még nő sincs nagyon csak max pistike akinek identitás zavara van
35 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Két nővel találkoztam innen, egyik sem volt szép. A képeket nem számítom, mert az ugye bárki lehet.
2020. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
1 es de legalább magukról küldtek képet vagy valami topp modelről és ott mikor találkoztál velük akkor meg csak nagyokat néztél ? Ha ez volt akkor részvétem
2020. júl. 4. 13:26
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szép nők, de ők nem itt ismerkednek.

Alapból semmi értelmét nem látom az arcnélküli ismerkedésnek. Főleg annak, hogy az itt próbálkozó férfiak javának elég az, ha az ember nő. Kor, lakhely, hobbi lényegtelen, nő vagy az a lényeg

2020. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
#13.26 Csak az egyik küldött képet, ő magáról küldött.
2020. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
5%

ma 13:26 Fuss neki kerdezo az elso kommentelo kommentjenek :)

En kivetelesen a rondakat szeretem.Es ez itt a rondak paradicsoma,a kesze kusza fogu es bajuszos holgyek arhivuma :P

2020. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
5 ös egészségedre :-)
2020. júl. 4. 13:39
 7/35 anonim ***** válasza:
98%
Én nem vagyok rossz nő szerintem, de az tény, hogy nem itt ismerkedem, csak válaszolgatok kérdésekre unaloműzés gyanánt.
2020. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc történetem a témában, hogy 1-2 éve nálam aludt egy barátnőm és poénból felmentünk este egy ilyen ingyen csetoldalra. A beszélgetőpartnerünknek leírtuk az igazat: 2 egyetemista csajjal beszélget. Hát az istennek nem hitte el, valami bajszos perverznek gondolt és letiltott 🤷🏻‍♀️ sose tudhatod, kivel beszélgetsz :D
2020. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
A 7es pistike is idetalált 😂
2020. júl. 4. 13:47
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

9


Naaaaa ez nem volt szép :(((

2020. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!