Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt ezen az oldalon vannak...

Itt ezen az oldalon vannak vagy találkoztatok már szép nővel nőkkel ?

Figyelt kérdés
Egyik felhasználó azt írta hogy itt vannak csinos nők , de én ezt nehezen hiszem el ugyan is azok inkább facen meg instán vannak jelen nem pedig itt , meghát ez egy relatív dolog kinek mi a szép , szerintetek ?

2020. júl. 4. 13:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
85%

Nyugtató neked kell, mert te irkálsz ki burkoltan nőket fikázó kérdéseket és te kezdtél el kötözködni pl a 7-es válaszolóval, aki egy teljesen kulturált választ írt, erre te úgy kezded el vegzálni, hogy semmit nem tudsz róla és nem is ártott neked.

Mellesleg te kezdted itt idegen nők külsejének kollektív megszólását is (a 8-assal való kötözködésed az egyik legjobb példa erre), nehogy már akkor téged tilos legyen kritizálni. Több ezer csaj van itt regisztrálva, de szerinted egyik sem lehet szép gyakorlatilag, illetve hát “te ezt nehezen hiszed el”.. Te ne csinálj inkább segget a szádból, legalább magadat ne hazudtold meg, miután feketén-fehéren leírtad, hogy a chates kommentelő kizárt, hogy tetszett volna a partnernek, aki letiltotta, mert nem hitte el, hogy egyetemista. Holott egy db képet sem láttál róla, de pluszban még költesz is a sztorihoz, hogy biztos bekapcsolta véletlen a kamerát meg ilyenek. Plusz akkora nagyképűséggel beszélsz (6 számjegyért sem lettem volna velük), hogy igencsak felmerülhet a kérdés, hogy te mennyire is nézel ki jól?

Ja és minekutána személyes találkozást emlegetsz, mitől is nem társkeresés gyanús a kérdés?

2020. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Egyébként meg elnézést a 7 es és a 8 as válaszolótól ha tényleg megbántottam volna őket csak viccnek szántam 🙄
2020. júl. 4. 14:55
 23/35 A kérdező kommentje:
MINEK HAZUDSZ ????? A 7es felhasználónál csak annyit írtam hogy lehet hogy egy fiu ami ezen az oldalon benne is van sok fiu írja azt hogy 23 lány meg ilyesmi ha én azt írom én vagyok katalin hercegnő akkor azt is elhiszed ? , és amúgy ezzel hol sértem a külsejét ? Mond már el ? És a 8 asnak azt írtam hogy LEHET hogy nem jött be annak akivel chattelt , és tényleg ne HAZUDJ mert nem szép dolog hol írtam a személyes találkozót ? Mutasd meg már létszi ?
2020. júl. 4. 15:08
 24/35 anonim ***** válasza:
95%
Én szép vagyok, de ismerkedni itt nem szoktam csak a kérdéseket olvasni.
2020. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
94%
Szintén, csinos nőnek mondanak. Itt viszont nem ismerkedek. Néha olvasgatok, hozzászólok az adott témához. Ennyi
2020. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma a kérdéssel, hogy eleve azt feltételezi, hogy ismerkedni vannak itt fent nők. És akkor lehetne mondani, hogy ki ismerkedik itt. De valójában bárki gyakorizhat, egy modell is, egy orvos is, egy prosti is, egy tanárnő is. Bárki. Mert a nők többsége nem ismerkedni van itt fenn. Hanem az őt érdeklő témákban böngészi a kérdéseket és a válaszokat.
2020. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
2020. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
27 es te még mindig itt vagy leragadva 🤣 elég sz@r életű lehetsz ha nem tudod túltenni magad azon hogy nem volt igazad
2020. júl. 4. 20:20
 29/35 anonim ***** válasza:
56%
Hogy mi van? xDD Én nem válaszoltam arra a kérdésedre, csak sokszor látom, hogy valaki mindig ugyanabban a stílusban ír ki nőkkel kapcsolatos kérdéseket. De ha már itt tartunk, akkor te vagy a szaréletű, mert nem tudod magad túltenni azon, hogy nem kellesz a nőknek, és itt próbálod meg őket burkoltan szidni emiatt. Életed végéig gyakorin fogsz picsogni, vagy mi? :D Szánalom
2020. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Kisfiam tudod kit néz hülyének azt aki kifosot magából és ilyen hüly* gyereke lett mint te lerí az irásodról hogy te vagy az és már megint KAMUZOL mikor sírtam én te szerencsétlen ? Azért mert feltettem egy kérdést hogy vannak e itt szép nők ? 🤣 egy szóval is panaszkodtam ? Jó lenne ha legalább egy minimális FÉRFIASSÁG lenne benned és nem hazudsz meg bújkálsz össze vissza mint zsidóban a fájdalom , azt hiszed hogy pár órával késöbb írsz nem tudom hogy te vagy az mondom lerí az írásodról hogy te vagy az legalább változtattnál az írásodon vagy nem ugyanazt a emojit használd TE NAGYON H*LYE
2020. júl. 4. 23:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!