Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire zavar a korod?...

Mennyire zavar a korod? Foglalkozol vele egyáltalán?

Figyelt kérdés
Téged mennyire zavar a korod? Mennyire zavar, hogy vannak tevékenységek amiket régen szerettél de most a korod miatt már nem csinálod, mert pl nem felnőttre vall? Foglalkozol ezzel egyáltalán? Van olyan tevékenység, amit emiatt hagytál abba? Van olyan pontja az életednek, ahol nár zavar az, hogy mennyi idős vagy?

2020. jún. 18. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, az életkorom nem akadályoz tevékenységekben. A légkondi sokkal inkább generált ilyen akadályt az életembe, de az meg kortól függetlenül generált volna.
2020. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar. Az zavar, hogy közelebb vagyok a halálhoz.

Nincs olyan, amit ne csinálnék, nem érdekel, ki mit szól.

33N

2020. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar. De az annál inkább, hogy a munkáltatók nagy része nem tekint már szóba jöhető munkaerőnek csak azért mert elmúltam 40. Ha ez változik, még kevésbé fog zavarni. (41 vagyok)
2020. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Akar 10 evvel ezelott, csak most par nap mulva 39-bol 40 lesz. Meg kimondani is szar, hogy boven a "B" oldal forog :)
2020. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Zavar. Jó lenne megint 20 évesnek lenni és újrakezdeni mindent,teljesen máshogy ma már értelmes ésszel
2020. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Talán annyi, hogy koncertekre már nem járok, szeressem bármennyire az előadót.
2020. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem zavar a korom, nem vagyok még annyi idős. Inkább azoknak a kora zavar, akik velem egyidősek vagy évekkel fiatalabbak, de már sokkal többet értek el az életben, mint amennyit én valaha is fogok.
2020. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72 éves vagyok. Néhány éve kezdett el zavarni.
2020. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Maga a korom nem zavar különösebben, fiatalnak érzem magam. Az sokkal jobban zavar, hogy nem értem még el annyi mindent az életben, mint amennyit ennyi idős koromra terveztem. De már beláttam, hogy ebben rajtam kívül senki nem hibás.

36/N

2020. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

43 éves elvált anyuka vagyok. Két évvel ezelőtt kung fuzni kezdtem a gyerekemmel együtt, de a túlsúlyom zavart, így abbahagytam és ledobtam 15 kilót (még 5 van hátra) viszont most boxolni járok. De egyébként felnőttként tanultam nyelvet, csináltam jobbagyféltekés rajz és festő tanfolyamokat, tűrhetően alkotok, és most fogunk venni egy elektromos zongorát a gyerkőc miatt, én is fogok órákat venni majd. Furulyázni is felnőttként tanutam meg egyedül kottákból, a zongorához is hozzá kezdtem már egyszer, majd most megint.

Meg akarok még tanulni argentin tangózni és íjászkodni is, de azt majd később. (Vannak még terveim a jövőre nézve :-)

A korom ilyen szempontból sohasem zavart. Nyilván nem akarok én már semmiből versenyezni vagy profi zongorista lenni. De mindig azzal foglalkozom ami érdekel és baromira nem hat meg, hogy ki mit gondol erről.

Valahol olvastam, hogy nem azért hagyjuk abba az edzést, mert megöregszünk, hanem azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk az edzést. És ez igaz.

Egyedül párkeresésnél zavar a korom, mert hiába nézek ki fiatalosan, mégiscsak 43 éves anyuka vagyok, nem éppen nyerő korosztály. Szerencsére jól elvagyok egyedül is, nem fogok kardomba dőlni, ha egyedül maradok.

2020. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!