Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy energiaital...

Honnan tudom, hogy energiaital függő vagyok-e, vagy sem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barackos Monstert, most is van egy a táskámban (holnap reggelre) és csorog a nyálam :D


Figyelek, hogy naponta max egyet igyak csak meg, és nem iszom minden nap.


De amúgy gyakran kívánom. Most is vettem egy doboz gyümölcslevet, lehet csak azért hogy pótoljam?


De ha most valaki azt mondaná, hogy x ideig nem ihatok, akkor szerintem nem lenne gond betartani.


2020. máj. 25. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem iszol, és fáj a fejed a koffein-megvonástól, akkor nagy valószínűséggel függő vagy. Ne juss el inkább odáig. Finom meg minden, én is szeretem, de én már magamról tudom, h túlzásba viszem.Te még nem tartasz itt, nekem is vissza kellene fognom magam, mert néha úgy érzem záros határidőn belül baj lesz ebből.
2020. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szerettem egy időben az energiaitalokat meg sok más üdítőt. Végül úgy szoktam le róluk, hogy vizet ittam, akkor is amikor nem kívántam. Egy idő után már egyáltalán nem sóvárogtam az üdítők után. Pedig volt, hogy úgy éreztem, ha nem tudok venni egy zéró colát, akkor megőrülök, szóval már majdnem függőség volt nálam. Ha még nem tartasz itt, hogy nem tudsz nélküle el lenni pár napig se, addig nincs gond. Én is azért szoktam le végül drasztikusan, mert nálam csak ez működött... Sajnos én ha rá vagyok kattanva valami üdítőre, akkor mindennap hiányzik és végül mindig az lett a vége, hogy megvettem.
2020. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha lerakod két hónapra, és nem hiányzik, akkor nem voltál az. Így működik.


Leginkább ugye itt a koffeinre kell gondolni, az ami addikciót okoz. Tehát se kávé, se kóla, se semmi koffeines.

2020. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!