Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az életetek melyik szakaszát...

Az életetek melyik szakaszát élvezitek, élveztétek jobban?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 10:47
1 2
 11/18 anonim válasza:
87%
iskolában sok rossz dolog történt,a fiatalok egymást szivatják,egrecéroztatják,kiközösítik,megverik,megalázzák,meglopják,stb.Emelett ott van az a sok lecke,az a sok unalmas óra,a sok vizsga,felelés,még a végén a ....érettségi a hab a tortán,STRESSZ!!!! És amikor haza mész állhatsz neki tanulni a sok unalmas tananyagnak. És a legborzasztóbb az egészben az hogy nem is érdekel téged amit tanítanak, de ott kell bent ülni végig hallgatni,végig szenvedni. Áldom az eget hogy vége ennek
2020. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az eddigiek alapján a gimis időszak vége. Volt már jogsim, barátnőm, rengeteg szex, sport, stb stb. Utána már belegondolva soha nem állt össze ennyire a kép. Mindig volt valami olyan nagy horderejű probléma (más-más területről mindig) ami ott lebegett/lebeg a fejem felett hosszasan és egyszerűen nincs rá megoldás
2020. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az egyetemi évek. Soha többet nem lesz annyi szabadidőm és semmi felelősséget nem kellett vallalnom.
2020. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem az iskolából annyi maradt meg,hogy kiközösítettek és nem voltak barátaim. Mióta egyedül élek és azt csinálok amit akarok sokkal jobban érzem magam.
2020. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amikor óvodás voltam
2020. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
63%

Nem szerencsés felosztani az életet kizárólag két élet szakaszra.


Az iskola is lehet két életszakasz (középiskola és főiskola), vagy akár még több. A munkahelyi szakaszt lehet munkahelyenként csoportosítani. De az életet lehet csoportosítani sok minden szerint. Párkapcsolat, hogy hol, miben laksz, van-e hiteled, nincs-e hiteled, kirepültek-e gyerekek vagy sem, ha vannak. Megkockáztatom, hogy valaki a nyugger éveit szereti a legjobban.


Én egyébként a jelenlegi életszakaszt szeretem a legjobban, viszonylag nyugodt, de abban bízok, hogy lesz ez még sokkal jobb is, ha nem is lesz annyira nyugodt.

2020. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 0-3 éves koromig volt a legjobb időszakom.
2020. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem 7-től 13 éves koromig tartott életem legszebb időszaka.

Nagyon szerettem általános iskolába járni.

A legjobb iskola volt a világon... (=


De sajnos utána egy nagyon rossz gimnáziumba vettek fel, amit szívemből gyűlöltem.

2020. szept. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!