Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cz. L. esete kapcsán: Mire...

Cz. L. esete kapcsán: Mire jók a trollok?

Figyelt kérdés

Teljesen komolyan kérdezem, mert nem értem az egészet. Először is olvastam régebben, hogy rengetegen miattuk követik, volt, aki miattuk szponzorálta, hogy olvasgathassa a sok ócsárló kommentet. Mi abban a szórakoztató? Lehet velem van baj, de engem a legkevésbé sem szórakoztatott olvasni ezeket, sokkal inkább elkeserített, hogy ilyen emberekkel kell egy bolygón élnem.

Most, hogy baj van, a rengeteg ilyen troll, az említett úr nevével, személyével poénkodó felhasználónév mögött hosszasan taglalja, hogy ők amúgy szeretik őt, a legjobbakat kívánják neki és trollok alapvetően jóértékrendű, normális stb emberek, akik szeretnek poénkodni. Ez szép dolog, de kérdezem én, akkor miért pocskondiázták? Ugyanezen felhasználóktól régen nem egy olyan kommentet láttam, hogy "ne igyál annyit, szét fog robbanni a fejed" és hasonlók. Ráadásul ne mondja nekem senki, hogy neki jól esne egy ilyesfajta troll áradat, mint ami Őt körbeveszi és a személyével kapcsolatban mindenbe belekötve poénkodtak vele. Egy teljesen más lelkületű ember már öngyilkos lett volna.

Érthetetlen számomra, hogy felnőtt "férfiak" kedvenc hobbija, hogy troll felhasználnaló fiókokat gyártva verik a nyálukat a poénnak hitt szánnivaló ostobaságaikra.

Egész eddig abban a naiv hitben éltem, hogy ezek degenerált kamaszok, arra legalább lett volna némi magyarázat.

24N


2020. máj. 20. 04:06
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
bocs, de kiről van szó?
2020. máj. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Czibók Laciról.


Akkor most tényleg agyvérzést kapott?(amikor először olvastam,azt hittem ez is csak kamuhír)

2020. máj. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom az ilyenek felnőtt emberek-e, szerintem 10-en, 20-on éves kis hülyegyerekek.

Ismerem ezt az emberfajtát, viszi őket a csordaszellem, és abban látnak poént, ha valakit idegesíthetnek.

Ráadásul CL egy elég tekintélyt parancsoló ember, biztos menő dolog jól odamondogatni neki dolgokat.

Csak azt nem látják, hogy arc nélkül, névtelenül mennyire szánnivaló a viselkedésük, ha a barátnőjük erről tudna...nagyon égő dolog.

Nézd meg mi megy Orbánnak is a profilja alatt, degenerált félhülyék poénkodnak a posztjain. De teljesen mindegy kiről van szó, csinálják minden közismert ember profiljánál.

Az oldal meg a látogatottságra hajt, aztán annak mindegy, ezt hogy éri el.

CL valamelyik videójában felderít egy ilyen trollt, aki b...ta a barátnőjét, kiderítette kiről van szó, fogta magát, odament, és számonkérte.

Az illető nagyon szánnivalóan viselkedett férfi létére, nem győzött bocsánatokat kérni. Mint valami kis nyalifali pincsikutya.

2020. máj. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, tényleg agyvérzést kapott. Párja videóban elmondta.
2020. máj. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

köszi a választ, én nem ismertem eddig, de jobbulást kívánok neki.

1-es voltam

2020. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta vagyok "troll" vagyis én az vagyok aki megborítja a rendet a hozzászólásoknál. Pl. " csökken az üzemanyag ára" én meg írom "kár, nem vagyok hajlandó ilyen olcsón megvenni, mondtam a pénztárnál, 310 helyett 410-et adok érte"


Vagy.


Tegnapi cikk, retkek Kaposváron elvertek egy biztonsági őrt meg egy segítségére igyekvő embert. Erre én "na jól elverték azt a két magyart, remélem ha kijönnek engem is meghívnak a szabaduló bulira, meg a kartérítésből vesznek új Audit mert ez tiszta gyasz"


Ez trollkodás, de az, hogy valami semmit mondó szöveget oda kommenteltek videója alá az inkább cirge.


Most akik megsértették , személyeskednek félnek, hogy ha egy sportolóval ilyen fiatalon mindez megesik akkor velük is. Pánik.


Egyébként én bírom Czibók Lacit, szerintem amúgy nem neki való ez stílus, túl komolyan veszi.

2020. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most tudtam meg, ki az a C.L., de az utolsó nagy igazságot mond, troll és troll közt is van különbség. Az előbbi (a hatos példájából kiindulva) vicces, ironizáló hozzászólásokat ír, ami nem sért igazából senkit sem, sőt, kifejezetten iq kell hozzá. Ezeket a kommenteket általában szeretik az emberek, nevetsz egy jót, kicsit feldobja a napodat, teljesen ártalmatlan jelenség.


Aztán van az a másik, az a trollnak hívott szimpla lelki nyomorék, akiben tombol az elfojtott agresszió, gonosz, de mellé végtelenül gyáva. Sokszor kamuprofilról nyomják, ismerőseik sincsenek, a témát magasról lesz.rják és alpári hangnemben sértegetnek. Ronda vagy / hülye vagy / haljál meg / haljál meg családostul, ezt meg azt tenném veled, stb., stb. stb. Van olyan is, akit életedben nem láttál, össze sem szólalkoztál vele, mégis zaklató levelet ír privátban, engem egyszer pl. egy vadidegen kamuprofilról a Bibliából idézve, vigyorgó smile-kkal átkozott meg, súlyos betegséget kívánva, de semmi okot nem mondott, hogy miért kaptam. Szomorú egy világot élünk, és nem, nem csak 10-en és 20-on éves kis idióták csinálják ezt, hanem meglett, felnőtt emberek is, van, aki névvel-arccal. Szánalmas emberek ezek, jelenteni és tiltani kell őket azonnal! Nem vagyok a jelentés híve, és ezen emberek a valós életben 99,999999%, hogy nem ártanak senkinek sem ténylegesen, de épp elég bajt tudnak online térben is okozni a zaklatással.

2020. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: még annyit, hogy sajnos nő is lehet troll...
2020. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezzel az egésszel az a gáz, hogy a 99% kép nélkül pofázott.

Amúgy nem voltak rosszak a videói.

2020. máj. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!