Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te, hogy látod? 🤔

Te, hogy látod? 🤔

Figyelt kérdés

Nagyon sokan ítélkeznek úgy, hogy semmit sem tudnak a másikról.Bele sem gondolva abba, hogy amit csinálnak óriási sebet tud okozni a másikban. Szerintem mindenki tudja milyen ha fáj valami, úgy lelkileg, úgy fizikailag. A legtöbb ember igyekszik elkerülni a fájdalmat,ez teljesen normális. Ha te se szereted ha fáj valami akkor szerintem máshoz se szól úgy,hogy az neki fájjon.

Masszóval: Úgy viselkedj mással ahogy elvárod, hogy veled viselkedjenek.

Kíváncsian várom válaszaitokat.😊



2020. máj. 20. 01:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy viselkedek másokkal, ahogy tőlük várom, hogy velem viselkedjenek. Ez azt jelenti, hogy igenis legyenek brutálisan, kíméletlenül őszinték és nyersek, mert a finomkodással nem tudok mit kezdeni, álszentnek és kétszínűnek tartom. Az pedig szerintem alap, hogy egy felnőtt ember vállalja a teljes felelősséget az életéért, a sorsáért, teljesen alap, hogy a fájdalom és a nehézség semmire se kifogás. Ha valaki véleményt kér, tőlem azt nyersen fogja megkapni, ez van, de én is ezt várom másoktól.
2020. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy nagyon jó dolog lenne így kivitelezni, én is erre törekszem, de ezzel rendszerint csak szívok, mert kihasználnak. Sok ember gátlástalan, mert csak a saját kis igényüket veszik figyelembe, szeretik a feszkót.
2020. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

fájdalom tesz erőssé. Ha nem okoztak volna fájdalmat az emberek, akkor most nem lennék olyan amilyen.


Ha nem lenne sötétség, akkor nem lenne fény sem.

2020. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De van masik fajta sertes, amit nem kivanok magamnak, es elengedhetetlen, es ez az elutasitas. Rettenetes sebeket ejtettem mar, es belathato, hogy szep szavak se segitettek.
2020. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!