Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te, hogy látod? 🤔

Te, hogy látod? 🤔

Figyelt kérdés

Nagyon sokan ítélkeznek úgy, hogy semmit sem tudnak a másikról.Bele sem gondolva abba, hogy amit csinálnak óriási sebet tud okozni a másikban. Szerintem mindenki tudja milyen ha fáj valami, úgy lelkileg, úgy fizikailag. A legtöbb ember igyekszik elkerülni a fájdalmat,ez teljesen normális. Ha te se szereted ha fáj valami akkor szerintem máshoz se szól úgy,hogy az neki fájjon.

Masszóval: Úgy viselkedj mással ahogy elvárod, hogy veled viselkedjenek.

Kíváncsian várom válaszaitokat.😊



2020. máj. 20. 01:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Így(gyors,de praktikus válasz😂)
2020. máj. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ennek örülök 😅😊
2020. máj. 20. 01:32
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen igazat adok neked. De ha engem megsértenek, akkor én már feljogosítva érzem magamat arra, hogy megleckéztessem az illetőt és én olyan vagyok, mint az elefánt, soha nem felejtek.
2020. máj. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2.válasszoló.

Igen az ember általában nem felejt. Lehet megbocsát, de nem feljt és soha nem lessz ugyan olyan.

Viszon azzal, hogy te meg akarod őt leckéztetni azért mert fájdalmat okozott neked, csak azt érnéd el, hogy olyan lennél mint ő. Kétlem, hogy ezt szeretnéd. 🥺

2020. máj. 20. 01:50
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, de ilyen vagyok. A skorpió szúr, a pók mar, én leckéztetek. Lehet, hogy ezzel még jót is teszek, mert megváltozik az illető és nem fog megsérteni másokat.
2020. máj. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Senki sem szereti, ha fáj, de senki sem néz magába és senki sem változtat attól, hogy körbenyalogatják.


Én nem vagyok az az echte rosszindulatú ítélkező, kimaradok az ilyen verbális inzultációból, de megvan a magam véleménye és nem fogok hatalmas empátiát magamra erőszakolva eltűrni minden szemetet az életemben és mellé még bátorítani is őket a hülyeségeikre. Ha megkérdeznek, kerek perec megmondom, hogy mit mondok. És nem érdekel a magyarázat, nekem nem kell magyarázni a bizonyítványt. Ha nem érzi relevánsnak, majd túllesz rajta, ha meh annak érzi... Jobb későn, mint soha.


Én elvárom, hogy a pofámba mondják, hogy szar vagyok, az életem (vagy általam más élete) pedig elkúródóban. Nem baj, ha szemtől szemben megkapom az ítéletet. Jobb, mintha a hátam mögött szólnának meg. Úgyis meg fognak, ha olyan vagyok.

2020. máj. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*hogy mit látok
2020. máj. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos sok embernek csak az ad tartást, ha megkövezik, mert egy féreg. Sem egy hűtlen ge ci, sem egy erőszaktevő, sem egy gyerekeket a semmire szaró ember életét nem akarom megértegetni. Majd ha azt látja, hogy azt teszik vele, amit ő is az áldozataival, talán kicsit behúzza a hasát. Qrvára nem kell megértegetni az ilyen embereket. Van, aki így vagy ug, hogy de egy hulladék. Majd okosabb lesz, ha azt akarja, hogy ne rekessze ki a társadalom.
2020. máj. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mindegyikőtöknek igaza van.

Köszönöm a válaszotokat. 😊

2020. máj. 20. 02:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Kissé szomorú kimondani,de bosszú álló típus vagyok.Érzékeny vagyok,így kisebb dolgok is megtudnak bántani.Így,ha valaki megdob kővel,én egy sziklát dobok vissza.Ezt nem úgy kell elképzelni,hogy megverem,ha az érzelmeiddel játszanak,az sokkal fájdalmasabb tud lenni.(Ilyen téren seggfej vagyok,de én csak olyanokkal bánok rosszul akik megérdemlik.)Amúgy meg korekt vagyok,sőt átlagnál segítőkészebb vagyok.(Például régen nagyon sokat korepetáltam másokat vagy ha olyan feladat volt,amit senki se akart akkor beválaltam.)
2020. máj. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!