Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen szituációt hogy...

Az ilyen szituációt hogy kellett volna kezelni?

Figyelt kérdés
Van egy krónikus beteségem, és felhozta az egyik kollégám, hogy nem lenne jó ha lennének utodaim, mert örökölhetik. A másik meg póénosan mondta "inkább öld meg magad!" és még viccesen mondta hogy hogy. Én meg mintha ez nem zavarna röhögve mondtam egy másik módszert, aztán szerencsére gyorsan témaváltás jött.
2020. máj. 14. 02:07
 1/7 anonim válasza:
100%

Elég tapintatlan kollégáid vannak..

Máskor is előfordult már ilyen?

2020. máj. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tök jól kezelted a prosztó beszólásaikat. Megfigyelésem szerint, ha magadból csinálsz viccet -alkalomadtán, de nem folyamatosan- hamarabb leszállnak rólad.
2020. máj. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen máskor.
2020. máj. 14. 06:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeni mind a kettőt az anyjába.
2020. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont jól kezelted. Az első kollégád elég bunkó volt, a második csak próbálta menteni a helyzetet a poénkodásával.
2020. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyit mondtam volna: "Köszönöm a bókot". Vagy: "Cserélünk? próbáld ki ezt az életet."
2020. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen budos tahokkal egy levegot szivni! Nagyon sajnalom.

Bar nem szeretem a tulzasba vitt politikai korrektseget, de nyugaton ebbol fegyelmi, kirugas lenne. Most ha nem is bosszuallasbol, de azt kivannam, hogy az ilyenek gondoljak meg, mit eresztenek ki a szajukon. De oszinten! Csak gondolni is ilyet, micsoda embernek kell lenni.

2020. máj. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!