Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kellett volna csinálnom?

Mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy lány, én köszöntem mindig neki meg a szüleinek, de most nyár óta nem köszön az enyémeknek. Lehajtja a fejét vagy másfelé néz. Ettől kezdve elkezdtem nem köszönni. Olyan lenézőnek érzem, hogy valaki ilyen. Mondjuk biztos fura, eddig mindig köszöntem, most meg nem...

2016. jan. 5. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De előtte köszönt a szüleidnek? Ismeri őket egyáltalán?
2016. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Régebben köszönt, ismeri őket...
2016. jan. 5. 10:17
 3/11 A kérdező kommentje:
Szüleinek amúgy köszönök.
2016. jan. 5. 10:18
 4/11 anonim ***** válasza:

És mi a baja? Történt valami köztetek?

Valaki oka biztosan van a változásának.

2016. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van egy új barátja, azóta megy ez. Engem az bánt egy kicsit, furán jöhet le, nem köszönök...
2016. jan. 5. 10:24
 6/11 anonim ***** válasza:

De a barátnőd volt?

Vagy mi az, hogy van egy lány.

Te ismered egyáltalán? :D

2016. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gimibe oszt.társam volt, nem volt semmi más. :D
2016. jan. 5. 10:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként annyit tehettél volna, hogy megkérdezed a lányt, hogy mi történt, mi a baja.
2016. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Aki valakit kicsinál, az börtönben kerül, tehát ne csinálj ki senkit sem, ha csak nem az a célod, hogy hidegre tedd magad és anyukád hordhassa neked a celládba vasárnaponként a lángoltkolbászt. Szerintem egyértelmű, hogy a lány valamiért nem szeretne sem veled, sem a szüleiddel a továbbiakban semmiféle kapcsolatot fenntartani. Ha te ezt nem veszed tudomásul, akkor az akár zaklatásnak is minősülhet és rendőrségi feljelentést is kezdeményezhet ellened. Mindenkinek jogában áll azzal szóbaállni akivel akar és senki nem kényszeríthet senkit arra, hogy olyasvalakivel tartson fenn kapcsolatot, akit már nem kedvel. Ehhez még neked sincs jogod, akármennyire is fantasztikusnak képzeled magad.
2016. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó te nagyon beteg vagy. Semmi közöm nem volt ehhez a lányhoz az iskolán kívül. Szülők régebb óta ismerik egymást... Csak fura, hogy egy nyár után baszik köszönni a szüleimnek... Nekem kicsit fura...
2016. jan. 5. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!