Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a szituációban miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a szituációban miért lettem volna én a szemét? Hogy máshogy kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés
Voltunk a barátommal bulizni. Egyértelműen látszott, hogy mi együtt vagyunk, de egy csajt ez egyáltalán nem érdekelte, odajött hozzánk és szabályosan rámászott a páromra. Ő meg ahelyett, hogy elküldte volna, hagyta. Nekem nagyon elegem lett belőle, úgyhogy elküldtem a csajt (nyilván nem csináltam cirkuszt, hanem kulturáltan), erre azon túl, hogy még a csajnak állt feljebb, hogy én ezt mégis hogy képzelem, a barátom is nekem esett, hogy ezt miért csináltam, végre már odajött hozzá egy csaj ismerkedni, erreföl én meg elzavarom. Mondtam neki, hogy már bocs, de minek jár akkor velem, hogyha csajokkal akar ismerkedni meg hagyni akarja, hogy random ribizlik rámásszanak a buliban, lefogadom, hogy ha nálam próbálkozott volna be más srác, elküldte volna a francba. Erre ordibált velem, hogy én őt ezzel a féltékenységi rakcióval mennyire leégettem, hogy elküldtem a csajt, most mit gondolhat AZ A CSAJ RÓLA. Mondtam neki, hogy most komolyan őt ez érdekli. Erre nekem esett, hogy hogy viselkedhetek ennyire dedósan. Mondom hagyjon akkor engem békén, ha ilyen, nekem olyan nem kell, aki annak ellenére, hogy van barátnője, hagyja, hogy random idegen csajok rámásszanak a buliban ráadásul a barátnője orra előtt. Ha az orrom előtt ilyen, ki tudja milyen a hátam mögött, de tisztára engem állít be szemétnek. Mégis hogy máshogy kellett volna reagálnom? Röhögve el kellett volna tűrnöm, hogy az orrom előtt rámászott egy másik csaj? És egyébként a csaj meg mirefel volt felháborodva? Egyébként nem menő srácról van szó és nem azért jártam vele, hogy csak legyen valakim, hanem teljesen normálisnak mutatta magát, nem gondoltam volna róla, hogy ilyen.

2018. nov. 3. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

"Röhögve el kellett volna tűrnöm, hogy az orrom előtt rámászott egy másik csaj?"


Nem, vele kellett volna maradnod. Ja, hogy meg mindig vele vagy? Hat te is egy nagy idiota lehetsz hogy ekkora LEVEGONEK nezest eltursz.

2018. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem vagyok vele. Csak érdekelne, hogy miért gondolja ő is meg a csaj is, hogy én voltam a szemét.
2018. nov. 3. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ezen, nem hibáztál semmit. Ez az ember ő ilyen. Hagyd ott a múltban, és a jelenre koncentrálj, azt próbáld élvezni:) Ozt rá se ránts!:)
2018. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sufferion ***** válasza:
Lehet hogy az a kulturált nem volt az valamit mondtál rá amit megérdemelt de rosszul tűrt, a pasinak lehet bejött a csaj, sok minden lehet.. hogy miért téged néznek szemétnek, lehet hogy most valami rossz van veled, csaladi zűr vagy látják rajtad hogy gyenge vagy ezért még beléd taposnak vagy a pasid azt hitte hogy úgy mentek bulizni hogy bárki tigrist játszhat
2018. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!