Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl ezen, ami...

Hogyan lépjek túl ezen, ami történt velem?

Figyelt kérdés

Valahogy az mindig könnyebben eszembe jut, ami fáj. Pár hónapig együtt jártam valakivel. Az elején azt éreztette velem, hogy mennyire szeret, még kis ajándékokkal, édességekkel is meglepett. Azt mondta hogy annyira szeret, hogy szeretné, ha egyszer a felesége lennék, mindezt már pár hét után mondta. A szép szavaitól pedig életemben először, én is egy értékes, jó embernek éreztem magam. Akkor örültem, hogy végre valaki értékeli, hogy milyen vagyok.


De kb. 2 hónap után minden más lett. Egyszer elmentünk vásárolni, és azt mondta hogy válasszak ki magamnak bizonyos édességeket, mert ő azt nem veszi meg, ami drága. Holott sose kértem tőle, hogy vegyen bármit is nekem. Azt mondta egyszer a benzint is leméri, hogy mennyit fogy a benzin, míg ideér ahol lakok.


Az exeiről is beszélt nekem, volt olyan akit sajnált, hogy nem sikerült vele szexelnie. Azt mondta volt olyan akivel csak egyszer randizott, de utána már nem találkozott vele, mert k******s. Viccelődött olyan dolgokkal, amikkel engem nagyon megbántott.


De ahhoz képest nekem miket ígérgetett, ehhez képest 1 évvel a szakításunk után már mást vett el feleségül, mert gyerekük lesz. Fáj hogy én ennyire nem értem semmit.


2020. máj. 12. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Tipikus bántalmazó kapcsolatban éltél. Ezekre jellemző a korai elköteleződés, elhalmozás ajándékokkal, majd a hirtelen váltás.

Hidd el, a másik nő ugyanúgy fogja végezni, mint te. Jól sejtem, hogy előtte se neki, se neked nem voltak hosszútávú kapcsolatai(d)? Ha szeretnél, nyugodtan írj privát üzenetet, mert én hasonló dolgokon mentem keresztül, mígnem rájöttem, hogy se én, se a másik fél nem volt egészséges a párkapcsolati mintázatok terén.

Ismerősek, amiket itt olvashatsz?

[link]

2020. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én azt nem tudom hogy a másik nőnek volt-e hosszútávú kapcsolata, de nekem eddig még nem volt. Az exemnek viszont előttem volt egy hosszabb kapcsolata.
2020. máj. 12. 20:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen a listából vannak ismerős dolgok.
2020. máj. 12. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne hibáztasd magad. Tudom, könnyű mondani. De hidd el, ez a férfi nem szeretett téged. Milyen ember az olyan, aki ilyen kicsinyes módon akar spórolni? Testileg is bántott? Már egy pofon, szorongatás, lökdösés is annak számít. Ha igen, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem teljesen normális. A másik nőt is dobni fogja, ebben biztos lehetsz.
2020. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem magamtól is tudom, hogy nem szeretett engem, csak megjátszotta magát.
2020. máj. 12. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem te nem értél semmit, hanem ő volt egy vadbarom, egy komplexusos idióta... volt dolgom ilyennel, rengeteg ideig hittem h velem van baj! Egy percig se hidd ezt... es nem sirni kell utana hanem osszetenni a ket kezed hogy nem veled van! Es nem a te eletedet mergezi tovabb!
2020. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tipikus nő.


összejön egy trógerrel, aki ronggyá alázza, és ahelyett, hogy örülne, hogy vége, még siránkozik évekig.

2020. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!