Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évesen kezdenek összemenn...

Hány évesen kezdenek összemenni az idősödéstől az emberek?

Figyelt kérdés

A szüleim fiatalon 174 és 193 centisek voltak.

Most anyukám 64, apukám 68 éves.

Valamiért az utóbbi években kisebbnek érzem őket. Én utolsó mérésem szerint, 20-on évesen (most vagyok 28) 176 cm voltam.

Anyukám és köztem lehet vagy 5 centi. Ha 10cm-es magassarkú cipőt veszek fel, akkor is kb egyvonalban vagyok az apámmal, talán 1-2 centivel magasabb.

Sosem engedik mérni magukat, vagy elmarad.

Vajon kezdenek “alacsonyodni”? Vagy én nőttem? (Kétlem)


ma 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve alanyon termet voltam. 18 évesen csak 142 cm magas. 24 évesen is csak 142 cm maga voltam. Ennyi volt a végleges magasságom. Most 47 évesen csak 139 cm a magasságom. És már az erősen őszülök már mint a hajam. Eredetileg barna hajú voltam de már őszes a hajam. 47 évesen. És igen 47 éves férfi vagyok, és Budapesti lakos.
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 67 évesen ugyanolyan magas vagyok, mint 20 éves koromban voltam.
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az emberek nem az "idösödéstöl" mennek össze, hanem a csontritkulástól, ami a nem megfelelö táplálkozás és a túl kevés sport miatt alakul ki.
ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Anyukám 64-65 évesen kezdett el összemenni, viszont szép, egyenes a tartása, de valahogy mégis egyre alacsonyabb, most 70 éves.
ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 fiatalon mindketten sportolók voltak, de azt elhagyták 40 felett, valószínűleg amiatt is, meg apukám fel is szedett.

Enni változatosan esznek, erre azért figyelnek, megfelelő tápanyagokat.

ma 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
40 év felett már jellemzően elkezdődik, de 60 év felett lesz látványos.
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!