Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol és hogyan tudnék 40+...

Hol és hogyan tudnék 40+ évesen munka mellett pszichológiát és emberismeretet tanulni felsőoktatáson kívül?

Figyelt kérdés
nagyon érdekel a téma, mindig is érdekelt, vonzott, viszont a felsőoktatáshoz soha nem voltam elég okos, esélyem sem volt, hogy bejussak ilyen szakra anno, most meg munka mellett már energiám sem lenne hozzá.
ma 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Iratkozz be könyvtárba, és kérj a könyvtárostól ilyen témájú könyveket.

Interneten keress ezekben a témákban videókat.

ma 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A neten épp ma kerestem hasonló kurzusokat: pl.: a "mentálhigiénés konzulens" kifejezést beírva ad több lehetőséget előképzettség nélkül is:).
ma 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha valahogy mégis belefér az idődbe és teheted, járj ilyen témájú előadásokra. Olyan pszichológusokéra, akik érdekelnek.
ma 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a coach képzések között is vannak olyanok, ahol kifejezetten a személyiségtípusok és a velük való bánásmód témakör van előtérben.
ma 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Best Work Pszichológiai konzulens nevű tanfolyam online márciusban indul. A Mentálhigiénés konzulens tanfolyamról viszont még nem késtél le, és az is jó. [link]
ma 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jo kérdés , ez engem is érdekelne..
ma 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Akkor te is olvasd el ugyanezeket a válaszokat, 6-os.
ma 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!