Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti, kik sokat itt lógtok, nem...

Ti, kik sokat itt lógtok, nem unjátok még a kéket és a fehéret?

Figyelt kérdés
Pont azon járt az eszem, hogy kiírok egy kérdést, hogy ráférne az oldalra egy felújítás, erre mára megújult.:D Szerintem jól néz ki az új design, de szerintetek nem lenne jó egy éjszakai téma? Mondjuk fekete alapon kék, vagy narancs. Vagy mondjuk lenne vagy 4 téma és tetszés szerint változtatható lenne.

2020. máj. 12. 11:27
A kérdező szavazást indított:
Unom
Teljesen jó így
35 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A markáns kék-fehér nem viccből volt itt, hanem hogy meg lehessen különböztetni a funkciókat. Most ez se színeken, se betűméreten, se semmin keresztül nem valósul meg, folyik össze minden.
2020. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
1/1 Ezt hogy érted? Még mindig kék és fehér minden. Nem feltétlenül drasztikus változásokra gondoltam, vagy ha lennének változások, azt csak a színre értettem. Nem feltétlen fekete, de mondjuk fehér helyett egy másik halvány szín.
2020. máj. 12. 11:50
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, egyáltalán nem lehet jól beazonosítani, hogy mi micsoda.
2020. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal kinézetének aranykorát megörökítő kis logót nézd ott a bal felső sarokban. Az kék. A jelenlegi színek olyan kevéssé érvényesülnek, hogy szinte a fehér különböző árnyalatainak tekinthetők.
2020. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
A kék-fehér színkombóval semmi bajom, de ez az új dizájn valami borzalmas. Csúnya is, és ami még rosszabb, átláthatatlan. Az előző sem tetszett, de legalább az sokkal átláthatóbb volt.
2020. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Ha ez az idopont/privat/hasznos... sav kisebb betumerettel lenne, jobb lenne.


Kek szin alapbol kerulendo lenne, de valamiert ezt eroltetik. Az en szememnek nagyon megterhelo ha kicsit tobbet gyikoskodom.

2020. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nekem sem tetszett először, de 10 perc alatt megszoktam és így átláthatóbb szerintem, jobb, mint az előző. Nem tudok azzal egyetérteni, hogy ha más témák is lennének, akkor kevésbé lehetne átlátni a dolgokat. Honnan tudjátok, hogy itt feltétlen rossz lenne? Pl a youtube-nak is van sötét témája és szerintem sokkal nyugodtabban lehet éjszaka olvasni, vagy videót nézni, nem süti ki a szemed a fehérség.
2020. máj. 12. 12:06
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne többféle dizájn, mint enkóron.
2020. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Mitől függ, hogy kinél jelenik meg az értékelési lehetőség???
2020. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egy dark módnak nagyon-nagyon-nagyon örülnék. A színekkel kapcsolatban nincsenek kikötéseim, de a fehértől kifolyik a szemem.
2020. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!