Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Téged csúfoltak már? Ha igen,...

Téged csúfoltak már? Ha igen, mivel?

Figyelt kérdés
Például az iskolában a kinézeted miatt vagy esetleg más miatt.

2020. ápr. 4. 18:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%

Istenem, milyen ge.iládák vannak. Fúj :(

Sosem értettem, miért kell a másikat bántani.


Azért leírok egy másik sztorit.

Szóval általánosban csesztettek néha. Aztán ezt megunva, próbáltam a szemétkedők oldalára átállni, remélve, hogy akkor népszerűbb leszek. Ennek okán elkezdtem piszkálni az egyik nálam is szerencsétlenebb osztálytársamat, akivel azelőtt egész jóban voltunk. Ő nagy sértésnek vette és nagy balhé lett belőle.A csúfolkodók számára azonban közömbös volt, ami történt. Tehát csak annyit értem el vele, hogy nagyon elszégyeltem magam a viselkedésemért, hogy a barátnőm ellen fordultam. Azonnal fel is hagytam ezzel az aljas taktikával és ezután mindíg megvédtem. És megvédtem másokat is, akik gyengébbek voltak és bántották őket. Többé nem érdekeltek a rosszindulatú beszólásaik, de valami csoda folytán nem is igazán volt több ilyen. Onnantól, hogy megvédtem másokat, békénhagytak engem is.

Azt hiszem, tanulságos kis történet.

2020. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes mód általánosban rengeteget, gimiben viszont 4 év alatt egyetlen egyszer sem. Ezért kell megválogatni hogy hová megy az ember.

BTW volt olyan aki egyszer kigúnyolt, aztán történt ez-az és utána valamiért már nem gúnyolt ki. :D

2020. ápr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
70%

#8

Ne magyarázz mert a te nődet is felhúzom véletlenűl 😆

2020. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
AZ elálló füleim miatt. Azóta már megműttettem. Egyből megszűnt a csúfolás.
2020. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Atópiàs dermatitisem van, ez egy nagyon csúnya bőrbetegség, amire sajnos végleges gyógymód nincs, egész életemben mindenféle praktika, kenőcs, stb. csak egy ideig használt, vagy egyáltalán nem is használt. Talán három évig voltam tünetmentes, de egy apró hiba miatt újra visszajött, ez nagyon nagyon durva korpàsodàssal is jár egyébként. Kijön a kiütés a nyakamon, arcomon, tarkómom, mellkasomon, karjaimon, làbamon, kézfejemen. A kézfejem folyamatosan száraz, napi háromszor kenem, de sajnos nagyon undorító és nagyon száraz, olykor kireped és vérzik. Emiatt sokszor csúfoltak általánosban "lepràsnak" vagy "lepràs ge cinek", "rühesnek", stb. Egyébként mivel ebben szenvedek nagyon tisztànak kell lennem, és nagyon tiszta környezetben is kell élek, szóval nem is tudom, hogy a "rühes" honnan jött...

Van egy érdekes járásom is, amit édesapàmtól örököltem, emiatt sokszor csúfoltak gimiben "robotnak" vagy "robotzsarunak". Mivel csak félig vagyok magyar(nem roma vagyok, vagy román), így hívtak már engem TANÀROK is "migrànsnak" vagy "migràns ge cinek" "X fa sznak", de volt, hogy tanár aggatott rám nagyon nagyon gáz "beceneveket" és egy egész iskola előtt ordította ki ezt nekem csupán azért, mert utálta ezt a nemzetiséget, amelyekhez én félig mondhatni tartozom. Mindenki rajtam röhögött, azt hittem menten elsüllyedek szégyenemben 12 évesen. :)

Általánosban nagyon jó tanuló is voltam, emiatt voltam "stréber" és "könyvmoly" is.

2020. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!