Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Téged csúfoltak már? Ha igen,...

Téged csúfoltak már? Ha igen, mivel?

Figyelt kérdés
Például az iskolában a kinézeted miatt vagy esetleg más miatt.

2020. ápr. 4. 18:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

Középsuliig bezárólag:

A súlyom (duci is voltam, de mikor nagyon lefogytam, voltam deszkának meg girnyónak is hívva)

Az orrom (malacnak hívtak miatta, mert ducin piszébbnek néztem ki)

A hajam (fekete, göndör és mindig pulinak hívtak meg ugattak messziről)

Mert nem ittam alkoholt (egy betegség miatt, amiből azóta kigyógyultam, de ők ezt álszemérmesnek tartották és apácának hívtak)

Hívtak k.urvának is, mert a fiúk barátkoztak velem inkább és mindenki azt vette le ebből, hogy azért legyeskednek körülöttem, mert kavarok velük

Sznobnak is hívtak, mert kislányként furcsa idegen szavakat használtam, amiket a szüleimtől tanultam.

Meg voltam trampli is, mert sokáig elég szakadtan öltözködtem és nem voltam túl nőies


Egyetemre összeszedtem magam, ott már csak rivalizálásból szidtak, mint a bokrot. :D Who cares, a középiskola egy fertő

2020. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Én voltam a csontváz.
2020. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Norbi a nevem.


Általánosban egyik olyan "barátom", akivel kevesetbeszéltem és amúgy nem volt ellenséges velem csak kb 1-2 hónapont voltak nagyon csúnyag megszólalásai.


Nojfika, Norfikusz (Az első inkább csak becézés, a másik meg egy növény nevével összevonva a nevem, nem fikára gondolt, de a lényeg, hogy sértőnek szánta és bevett másokat is hogy ismételgessék és persze kinevettek).


Gimnáziumban baráti körön belül lajhárnak néha, mert kicsit lassabb volt a beszélő tempóm. Furcsa mód a gondolkodásom megy gyorsabb. Azaz reál tantágyak mentek, de a kommunikációval nehézségeim voltak.


Ez már nem támadójellgű volt, csak ilyen baráti "szivatás", ami ritkán volt és olyan szituációban ahol kölcsönös volt vagy részükről játékos, szóval soha sem zavart.

2020. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen, àltalànosban zsiràfnak hívtak , mert làny létemre én voltam a legmagasabb az osztàlyban sokàig
2020. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%

Igen, általános alsóban a fogaim miatt (lett fogszabályzóm gimiben) a szép a lányok kiközösitettek. Első második osztályban volt, ugye kislányként szörnyen éltem meg. Emlékszem többször sírtam ott a suliban is mert egyedül ültem emiatt folyton. Majd amiatt csúfoltak, hogy én kertes házban laktam, míg az osztály nagy része panelban a lakótelepen ahol a suli is volt. Ezt sem értettem és nagyon bántott, volt hogy le kellett rajzolni ki hol lakik, és direkt panelt rajzoltam én is, mert már igazat se mertem mondani, aztán az volt a bajuk,hogy vékony voltam. Az általános iskolás kisfiúk fujjongtak mert lapos volt a fenekem kislányként... Érthetetlen.

Gimiben szintén a fogszabályzóm miatt csúfoltak, illetve hogy csendes voltam.

Sajnos a mai napig önbizalomhiányos vagyok és csendes, hála a sok rosszindulatú gyereknek. Szerintem ez így is fog maradni. Pedig változtam külsőre nyilván. Egy osztálytalálkozón sem voltam, aztán meg voltak sértőve mert kihagytam. Vajon miért...

25N

2020. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%
Általános iskolában, alsóban egy balesetben elvesztett vègtagom miatt. A legrosszabb az volt hogy ha visszaszóltam esetleg ütöttem mert már nem bírtam tovább akkor mèg a tanárok is engem vettek elő.
2020. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
A nevem miatt (ez kevésbé gáz), de jobban a mozgásom végett.
2020. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
67%
Felszuboltam zsozéra és azóta 3 lábúnak csúfolnak
2020. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%
Engem úgy hívtak hogy kopirnyo de csak azért mert rövid hajam volt. 😂 Na meg élőhalott mert nem beszélgettem senkivel. Visszanézve annyira nem is volt olyan rossz.
2020. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%
Az állítólagos csunyaságom miatt minden nap megkaptam hogy ássam el magam élve,többre mennék.
2020. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!