Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon szenvedett mikor meghalt?

Vajon szenvedett mikor meghalt?

Figyelt kérdés
Amióta anyukám meghalt,sokat gondolok arra,h vajon fájt e neki vagy szépen elaludt?Kicsivel éjfélelőtt halt meg,rákos volt szegénykém,már kórházban volt.Nem tudom a rák betegeknek nagyon fáj mikor meghalnak?Az igaz h mielőtt meghalunk tudjuk h eljött az idő?Vajon ő is érezte?
2020. febr. 21. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Sokan megérzik, amit tudni lehet, hogy a halál pillanatában elég szép hormonfröccs szabadul fel az agyban, meghalni nem fájdalmas, sőt, sokak szerint a legfantasztikusabb érzés emiatt. Nyilván ha sérüléssel történik az más, pl hasbaszúrnak és szenved az ember egy darabig, de amikor az ember álmában ágyban hal mg az elvileg, a tudomány jelenlegi állása szerint egyáltalán nem rossz élmény
2020. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindegy az sem, hogy a rák melyik fajtája, és hol van, milyen gyors a lefolyása...

De igen sajnos fáj maga rák, ilyen értelemben a halál már sokszor "megváltás" a szenvedéstől, fájdalomtól.

Sajnálom, hogy elveszítetted az anyukádat.

Én édesapámat veszítettem el, ő akut leukémiás volt (iszonyatos fájdalommal járt).

2020. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Kórházban komoly fájdalomcsillapítókat kapnak a haldokló betegek, szóval biztos, hogy nem fájt neki.
2020. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon rosz,mert nem találkoztam vele a halála előtt,3 napot volt kórházban.hétfőn bekerült szerdán meghalt.Pénteken mentem volna be hozzá,lelkiismeret furdalásom van e miatt,nem gondoltam h már meghal,ha tudom,rohanok befele hozzá.Otthon még egész jól volt,mármint a betegségéhez mérten,persze sokat volt rosszul,de telefonon is sokat beszéltünk a hangján sem hallottam...Meg apu is azt mondta h az orvosok szerint még haza fog jönni,így még örültem is h a kórházba felerősítik és jön haza,de nem így történt.Sajnos apu csak nem akart elszomorìtani azért mondta.Arra is gondoltam h valamit csinálnak az emberrel a kórházba h ne szenvedjen tovább,de szerintem csak azért mert fáj h itt hagyott,keresem a bűnbakot.
2020. febr. 21. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos az ilyesmit - nem véletlen- nem tudjuk előre. De én azt javaslom ne kínozd magad ilyen kérdésekkel. :) Ha fájt is neki, már túl van rajta. És ez a lényeg...
2020. febr. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

A kórházban olyan fájdalomcsillapítókat kapnak az ilyen betegségben szenvedők, hogy azt sem tudják, hogy hol vannak.


Nagymamám is rákos volt, de úgy leszedálta az a sok szar amit kapott, hogy azt sem tudta megmondani kicsoda és hol van. De legalább nem fájt semmije.

Ő tudta, hogy meg fog halni, mondogatta is sokat...

2020. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Anyu még aznap mikor meghalt az ebédből is evett,igaz nem sokat,de evett.Meg este mikor apu eljött tőle momdta neki hogy ne menjen el,maradjon ott egész éjjel.Úgyhogy azért csak magánál volt és tudta hol van.Bár lehet azt is tudta h meg fog halni,azért nem akarta h apu eljöjjön.
2020. febr. 23. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!