Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » CIPŐ MEGHALT! Mitől? Azt...

CIPŐ MEGHALT! Mitől? Azt mondták hogy nem szenvedett agykárosodást.

Figyelt kérdés
mi történt? lekapcsolták a gépekről? vagy megint leállt a szive??

2013. márc. 11. 17:26
 1/8 anonim válasza:
97%
Szerintem a szíve. Nyugodjon békében! Én nagyon szerettem.
2013. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy olvastam hogy miután kórházba vitték megpróbálták felkelteni, és valami ideggörcs jött rá, ami az agykárosodás egyik jele. A másik az, hogy a szive már nem bírta, már a gépek se tudtak rajta segíteni. Úgy maradhatott volna életben ha régebben bevállalja azt a transzplantációt, amit felajánlottak neki.:( Iszonyatosan sajnálom, de az igazság az, hogyha felébred a kómából, akkor is rossz lett volna neki az ideggörcs miatt.:(
2013. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mitől, de igazából nem is lényeges, nagyon sajnálom, hogy elment, szeretem azt a világot, amit teremtett nekünk.
2013. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én délelőtt úgy olvastam hogy szívleállás miatt halt meg, az hogy azt mi okozta még egyenlőre nem tudni.

Sajnálom szegényt :(

2013. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet sokáig lélegeztető gépen élni. Akármennyire szűrik is a levegőt, a nyomás miatt egy idő után legtöbb esetben fellép a tüdőgyulladás, amit a legyengült szervezet nem él túl. Apám se bírta tovább 7-8 napnál a gépen. Neki is a szíve mondta fel a szolgálatot, először szándékosan altatták fájdalom csillapításként, aztán őt se tudták felébreszteni...
2013. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem lett volna szabad elaltatni :(
2013. márc. 11. 17:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyugodj Békében, annyi de annyi jó zenét írt, nagyon nagy zenész volt :(
2013. márc. 11. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem lett volna szabad elaltatni :("


Ez nem egészen így van. Akit lélegeztető gépre tesznek azokat minden esetben altatják, mivel a garatreflex miatt nem lehetne benntartani a csövet a torkában. Ez nem választás kérdése.

2013. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!