Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha minden egyes...

Mit tegyek ha minden egyes napot szenvedésként élek meg?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok és utálom. Vagyis nem mondanám azt, hogy az egyetemet utálom, hanem inkább a körülöttem lévőkkel van a baj. Senkivel nem lettem jóban, senkire sem tekintek barátként, csak akkor írnak rám ha mondjuk jegyzetet akarnak kunyerálni.


Legutoljára a volt barátnőmet tekintettem az egyetlen barátomnak, ő kettő éve szakított velem, mert teljesen kiszeretett belőlem. Sokáig haragudtam rá, de már teljesen egyet értek vele. Együtt lenni egy ilyen ocsmány antiszociális nyomorékkal akinek még belső értékei sincsenek...én is szakítottam volna.


Utálom a kinézetem...nagy görbe és ferde az orrom, a szemeim táskásak és karikásak, a fogaim csálék, kopaszodom, hízok, alacsony vagyok.


A suliban ha jól teljesítenék legalább abból lenne egy kis önbizalmam, de az sem megy valami jól. Kb 3.8 lett most a félévi átlagom, jópár embernek jobb lett.


Tudom ezek nem olyan dolgok amik miatt nem lehetne élni...de engem kikészít minden egyes nap amikor a tükörbe nézek, vagy amikor emberek közé kell mennem. Köszönöm, hogy elolvastad. 22F


2020. jan. 26. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Most nem fogom felsorolni a sok közhelyet, amit ilyenkor szoktak, inkább azt mondom, hogy változtass a kinézeteden. Csálék a fogaid? Gyűjts fogszabályzóra! Kezdesz hízni? Kezdj el sportolni! Nem megy a tanulás? Fordíts több időt a tananyag bemagolására, esetleg kérj valakitől segítséget! Ha volt csajod, akkor pedig biztos vagyok benne, hogy nem vagy olyan csúnya, mint amilyennek beállítod magad. Sokkal valószínűbbnek tartom, hogy emiatt a negatív, önpusztító hozzáállás játszott közre abban, hogy elhagyott. Ezeken mind tudsz változtatni, ne mondd azt, hogy nem!
2020. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

"Sokkal valószínűbbnek tartom, hogy emiatt a negatív, önpusztító hozzáállás játszott közre abban, hogy elhagyott."

Na ezt a mondatot nem tudom hogyan hoztam össze. Elnézést kívánok!

2020. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy kizárólag a negatív dolgokra koncentrálsz. Az írásodból süt az önutálat, a kisebbségi komplexus és a pesszimitás. Ezen kéne változtatni. Kezdhetnéd azzal, hogy felismered az élet apró örömeit, és megpróbálod megtalálni, mi is az, ami igazán boldoggá teszi.
2020. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem látogass el pl. egy hospice intézménybe, ahol utolsó stádiumos gyógyíthatatlan betegek vannak és közöttük rengeteg a fiatal. Talán segít elgondolkodni neked is az életet értelmén.
2020. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!