Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta gyorsetteremben dolgozta...

Mióta gyorsetteremben dolgoztam, szendvicsen kívül nem tudok mást megenni. Minden gyorsetteremben ez megy?

Figyelt kérdés

Konyhán is voltam meg pultban is. A zoldsegeket nem lehetett megmosni, mikor ezt még nem tudtam es elkezdtem megmosni az uborkat,ram szoltak hogy nehogy megmossam mert azzal mennyi ido elmegy, se a paradicsom se a paprika semmi nem volt megmosva es ugy raktam utana az embereknek bele az etelbe.

A hus ha le esett a foldre a retekbe, mintha semmi sem tortent volna felvették és mehet ki hadd egyék az emberek.

Semmi után nem mostunk kezet!!! Nem lehetett! Mert siettni kell, kapkodni kell, nincs ido kezet mosni a retek után.

Ha nálunk ez volt, ahol nem is dolgoztak legalja emberek, akkor mi van ott ahol a legalja ciganyok vannak a konyhan?

Bele kopnek az etelbe?

Miota ezen a helyen a dolgoztam, szendvicsen kivul amit en csinalok, nem birok mast megenni.

Kinai meg ilyen gyors etelek soha tobbe szoba sem johetnek.

Ti hogy vagytok az ilyen etelekkel? Szivesen eszitek meg?


2020. jan. 19. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem izgat az ilyen túl van misztifikálva ha nálam is leesik a kaja megeszem, a zöldséget gyümölcsöt sokszor én se mosom meg.
2020. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez probléma lenne, akkor tömegével hullanának vagy mennének kórházba emberek.
2020. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam két gyorsétteremben is, igaz, Ausztriában. Nálunk lehetett kezet mosni, sőt kellett is! Plusz a leesett dolgokat nem etettük meg senkivel, el kellett dobnunk. És a zöldségeket is megmostuk, a paradicsomra pl rendszeresen emlékszem, hogy mosták hátul a konyhán. Úgyhogy ha itthon ez megy, inkább eszek tovább külföldön, nem hiányzik a magyar mocsok...
2020. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy leírnád, melyik gyorsétterem volt, esetleg melyik városban?
2020. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!