Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki gyorsétteremben dolgozik,...

Aki gyorsétteremben dolgozik, dolgozott: tényleg lehet barátokra szert tenni ilyen helyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem épp a legjobb meló... de jelentkeztem a Burger Kingbe dolgozni, éttermi dolgozónak. Nem forgalmas helyre mennék (értsétek: nem Aréna pláza vagy Árkád) mert ezeken a helyeken én is járok gyakran és látom hogy tele van mindig akár délelőtt 11kor akár d.u. 3kor megyek akár este 6kor... hanem egy "nyugisabb" étterembe mennék.


Tudom, hogy nem lehet úgy keresni vele... de nézegettem más melót is (pl. telefonos, adminisztráció stb) és azoknál kb 50-100 ftal több az órabér. Lényeges szempont - de nem az egyedüli! - hogy kell a pénz, a szüleim is támogatnak de ha pl. egy héten 10-12ezer forintot tudnék keresni az nagyon jól jönne. Főleg mivel a tesóm most érettségizik (most volt szalagavató, öltöny stb... lesz majd ballagás is... az is rengeteg pénz, kaja stb.)


A másik ok, hogy jelentkezem, hogy kicsit egyedül vagyok. Mármint fősulin tanulok, vannak itt haverok és barátnők persze, de mostanság nem járok el bulizni nagyon.

Pénzem sincs rá, meg most 3 barátnőm is, akik itt tanultak a Fősulin kimentek Erasmusra...

szerelmem nincs, kb 1,5-2 éve nem voltam szerelmes. Nyáron imádtam melózni (egy fürdőn dolgoztam) ahol rengeteg embert ismertem meg és sokukkal jóban vagyok (3. éve dolgoztam a fürdőn) de csak nyáron melóztam ott az utóbbi 3 évben. És azt tudom, hogy imádtam emberek közt lenni és másik diákokkal (és felnőttekkel:D) beszélgetni, csapatmunkában dolgozni. Kell a társaság úgy érzem..

és most egyedül érzem magam. Abban reménykedek, hogy ha elmegyek diákmunkára akkor megismerhetek embereket. Van egy ismerősöm, aki a mekiben dolgozott és azt mondta tényleg nagyon pörgős a munka és gyakran volt hullafáradt de kb 6-8 hónapig a mekiben volt (szóval nem 2 hétig) meg neki is kellett a pénz és azt mondta hogy a társaság miatt nagyon szeretett dolgozni még ha pörgős is volt a munka. Sok barátra tett ott szert.


Szerintetek? Tényleg lehet barátokat szerezni ilyen helyen?


ui.: nem bírnék egy asztal mögött ülni és iratstócok közt lenni egész nap... ezért jelentkeztem ilyen munkára. Meg csapatban szeretnék dolgozni és embereket megismerni.


2014. febr. 1. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Na, lettek barátaid? :)
2017. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!