Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen gyakran esztek...

Ti milyen gyakran esztek gyorsétteremben? Miért szeretik annyira az emberek?

Figyelt kérdés

Itt most kifejezetten a mekire, burger kingre, kfc-re és hasonló nagy gyorséttermi láncokra gondolok.

Ha gyakran jársz: miért?



2017. ápr. 8. 12:52
 1/9 A kérdező kommentje:

Én személy szerint kerülöm mindet.

Egyszer már betértem mindenhová, csakhogy valós véleményt tudjak mondani és nem nyűgözött le egyik sem.

Kicsi (nem túl jó) kaja sok pénzért. Egy menü árán egy kis étteremben igazi ételt ehetek, amivel jól is lakok.

Általános tapasztalatom, hogy egyik helyen sem laktam jól. Rossz volt utána a gyomrom. Ráadásul nem is az étel, inkább a kapott szénsavas üdítő okozza a pillanatnyi teltségérzetet, ami kb. félóra múlva el is múlik és ugyanolyan éhes vagyok mint előtte.


Nem veszekedést szeretnék szítani, csak kíváncsi vagyok, ki miért szereti, mi az a plusz, amit nyújtani tud.

2017. ápr. 8. 12:58
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon-nagyon ritkán.
2017. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb 10 évvel ezelőtt ettem ott utoljára. Akkor sem ízlett.
2017. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mekiben szoktam éves szinten 4-5 alkalommal, mert szeretem. Mondjuk szerintem is drága, ha olcsóbb lenne valószínű többször mennék. Gyrost szoktam még enni havi szinten 1-2 alkalommal.
2017. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 devzero válasza:
100%

Edzésről indulok haza, este kilenckor, halál éhesen.

Az út több, mint egy óra. Gyors megoldás kell.

2017. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha. Étterembe egy-két havonta talán, de ilyen mcdonald's jellegű helyekre egyáltalán nem járok.
2017. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2-3 havonta

útbaesik, gyors, finom, megfizethető

2017. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A koliban akadozik a net, szóval ha valamit be kell fejeznem, akkor általában beülök egy McCafeba. Ingyen net, ingyen áram, és 300 ft körül van egy kávé, de míg egy sima kávézóból azért egy óra után már kinéznek, ha nem rendelsz többet, itt nyugodtan ellehetsz, a kutyát nem érdekli.

Kajálni én se szoktam benn, bár a sajtburger néha ebédidőben életmentő. Mondjuk én elég kicsi adagokkal is beérem. De abban egyetértünk, hogy a kaja pocsék.

2017. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Plusz valaki említette a gyrost: na az egy átbulizott éjjel után az éjszakaira várva (óránként jár) életmentő társával, a 200ft-os pizzaszelettel együtt.
2017. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!