Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Foghúzás után mennyi idővel...

SuperSpeedFoka kérdése:

Foghúzás után mennyi idővel lehet alkoholt fogyasztani? Olvastam hogy agykárosodás vagy halál is lehet ha alkoholt fogyasztok foghuzas utan.

Figyelt kérdés
Én 36 órával utána innék és azt kérdeznem hogy lehete ennyi idő várakozással alkoholt fogyasztani?

2019. dec. 30. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
2-3 napot (többet már nem is írok) miért nem lehet kibírni alkohol nélkül, miért kell órára kicentizni, hogy végre ihass? Alkesz vagy, remegsz? Sosem értettem, hogy ha valami miatt tilos alkoholt fogyasztani, miért az az első kérdés, hogy mikor lehet már végre újra inni.
2019. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
1# lehet hogy neki van szerető családja és barátai akikkel szilveszterkor koccintana? Az az igazán magyar szokás amit te csinálsz. Gondolkodás nélkül pofázni meg itélkezni
2019. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Társadalmi elvárás lenne éjfélkor alkoholt inni? Alkesz ország vagyunk, ez letagadhatatlan. De ha nem ihat, akkor ne igyon, ivás nélkül is lehet koccintani, ha a szokások ennyire fontosak. Ha ez ennyire élet-halál kérdés lenne, az orvos nyilván figyelmeztette volna, hogy meddig ne igyon. Az pedig alapvető szabály, hogy ne egy anonim fórumon kérdezzen meg élet-halál jelentőségű dolgokat, és ne azt csinálja amit egy random troll neki itt elhint.
2019. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Akkor ne igyál..de mi közöd van hozzá ha más szeretne? Nem mindenki alkoholista aki szeret néha inni. Én is szoktam és sose részegedek le mert mértékkel. Szóval a magad dolgàval foglalkozz ha màr nem tudsz vàlaszolni. Én se írtam volna ha nem látom meg a hülyeséged
2019. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól, ha meginnál élyfélkor egy pohár pezsgőt, biztos nem halnál meg...

De mi lenne, ha megkérdeznéd majd ott a fogorvost? Szerintem kell ezt tudnia... Azért orvos.

2019. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#2-es, amit írtál pont úgy jön ki, mintha te tudnád bizton, hogy az #1-nek nincs senkije. Csak mert nem érti, hogy a kérdező kiért nincs meg pia nélkül?... Tehát, ha valakinek nem fobtos az alkohol, biztos nincs családja. Mert, ha lenne családja, biztos inna is, mert a családdal évente minimum 2x koccintani kell decemberben. És, ha már kétszer inna, mindig inna. Gratulálok.

Én nem eszek lencsét, akkor nekem sincs senkim, ugye? Mert szilveszterkor lencsét is kell enni a családdal.

2019. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gublug ***** válasza:

Kerdezo: hivjad fel a fogaszodat s ot kerdezd.

Az asszisztens is megmondja.

Ha ok nem veszik fel a telot, hivj fel masik fogaszt es mond el h a tiedet nem ered el de csak 1 kerdesed lenne...

2019. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#2 és kivételesen nem tud alkoholmentes piával koccintani?
2019. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

itt 3 napot ír, [link]

de agykárosodásról nincs szó

2019. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!