Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyám velem?

Miért ilyen anyám velem?

Figyelt kérdés

Tegnapi naptól ugrok neki inkább... 2ig nem dolgozom, addig szabin vagyok... Tegnap le ugrott boltba én addig neki álltam takarítani, kutyát rendbe rakni, kávét főztem és csináltam teát neki jofejsegbol. Erre nem azt kapom hogy kossz vagy bú vagy bá hanem egy hatalmas orditozast, hogy ő nem így szereti meg minek csináltál stb... Én csak ültem a szobámban e-maileket olvasgattam hirtelen köpni nyelni nem tudtam le üvöltött. Ma reggel... Ismét orditozast... Senki nem tudja a seprut meg fogni mindig mindent neki nekk csinálnia elege van stb... És ismét csak az orditozast lehetett hallani. Konkrétan tegnap is ki nyálam a lakást neki, hogy egy szava se lehessen erre tényleg ezt érdemlem? Mivel nem vagyok az a típus aki szó nélkül tűri a martirkodast és a kétszínű aljas embereket ezért fel vettem a kesztyűt!

Én mit képzelek magamról hogy ordító hallják a szomszédok erre még mertem kérdezi és az nem baj hogy téged 2 napig hallgatták ahogyan orditasz?

Én vagyok a sz... R a sz.. T, stb... Mert már annyira dühösen kiabáltam vele és azt kapom szedjek be nyugtatót?

Szerintem nem nekem kéne és mindent rám harit mikor tegnap is csak nyeltem!

Miért csinálja ezt velem napi szinten?

Bele rohog az arcomba ha nem hagyom magam és nem állok neki vigyáz állásba és k.. olok?


2019. dec. 23. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert feszült ő is a boldogtalan élete miatt, próbáld kerülni, aztán majd úgyis lesz saját életed.
2019. dec. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!