Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi volt eddig a legizga...

Nektek mi volt eddig a legizgalmasabb elmenyetek az életben?

Figyelt kérdés
Lehet jó/rossz is
2019. okt. 28. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Amikor egy külföldi utazáskor otthon felejtettem az igazolványaimat.
2019. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem az amikor egy ismerősünk ittasan vezetett és majdnem meghaltunk.
2019. okt. 28. 15:48
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Amikor Olaszországban 2000-ben kirabolt este egy benzinkúton minket a szerb?albán?bolgár? maffia fegyverekkel. A szomorúbb az volt hogy az olasz rendőrség még minket akart megbírságolni hogy kitaláltuk az egészet és biztosítási csalást akarunk.
2019. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Elég fiatal vagyok még, szóval pár év múlva valószínűleg ezek meg fognak változni, de most ezeket tudom kiemelni:

- az olasz utazásom

- a skót utazásom

- a horvát utazásaim


Még sose történt velem semmilyen olyan rossz, ami megfelelne a kérdésnek, gondolom nem olyasmi válaszokra számítasz, hogy "Meglepetés dolgozatot írtunk fizikából".

2019. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó élmény is lehet nekem pl a legjobb élményem hogy nyáron külföldön egy nyaralás során ramtalalt a szerelem
2019. okt. 28. 16:14
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Negativak:

Csinytevés alapu illegalis dolgok, aztàn menekülhettünk ellenörök vagy rendörök, vallatàsok nyomozok elöl

Vagy épp kiraboltak


Pozitivak amijor bejön a vonzas törvenye

Benne all hogy minél reszletesebben vàzoljuk fel mit szeretnénk en meg szinte lehetetlen dolgokat irtam össze brahibol, erre bejöttek :D

Részmunkaidös àllàs heti fizuval öreg fönökkel (aki amolyan kedves beszédes es nem merev arrogans)egyedül dolgozzam ne legyenek munkatarsak, közelben legyen ne kelljen buszozni se, csak kilépek szinte a lakasbol es ott van, és ki hinné???VAN ilyen munkahely es felvettek. Minden egyes pontban az, amit leirtam.


Vagy sokat csalodtam az exekben. Igy lerajzolgattam bele kepzeltem ki az aki kell.

Ezt is brahibol mertem szàrnyaltatni a fantàziam, habar a legnagyobb poen amit belevittem a fejere rajzoltam egy nagy kockas mintas baseball sapkat :D (ki hord ilyet manapsag? Kb senki)

Erre az élet ugy hozta megismertem egy vagany sracot (ahogy a rajzon magasabb tölem full szerelmes lett belém)minden szep volt, egyszercsak miben jött haza egy tuleresztett bulibol es kidölt az àgyba szinte azonnal ahogy belepett az ajton???egy nagy kockas baseballsapkaban!!!:D

Hat azt ugy le is kellett fenykepeznem :)

2019. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Legizgalmasabb és legszebb élményem az volt, mikor eljutottam a Harry Potter stúdióba. :)


Másik legboldogabb élményem volt,mikor egyszer találkozhattam Rory Culkinnal és beszélgethettem vele személyesen (ő a kedvenc színészem kiskorom óta)


Életem legrosszabb élménye az,mikor egyszer meg akartak erőszakolni,de szerencsére sok lila sebbel megúsztam.

2019. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát nehéz egyet kiemelni. Pozitív talán az, amikor Zermattban bőven 3000 méter felett vehettem részt tájfutó versenyen, olyan magasságban, ahol már nincs növényzet csak sziklák és gleccserpatakok. Szintén pozitív amikor éjszakai tájfutó versenyen indultam a Bakonyban, eset az eső és olyan köd volt, hogy az orrunkig sem láttunk, de mégis az egész nagyon izgalmas volt. Szintén pozitív amikor elhívtam egy lányt filmet nézni és ő khmmm váratlanul "megtámadott". :-D Hmmm ó és Velence belvárosában is voltam tájfutó versenyen, egy sikátor, két sikátor itt a híd hopsz hol a híd, ja egy sikátorral előbb fordultam be. Szintén nagyon nagy élmény volt, amikor hugimmal Horvátországban kitaláltuk, hogy felmászunk a szomszéd dombocskára... Hát dombocska 600 m magas volt és gyönyörű kilátás volt róla a tengerre és sehol sem volt rajtunk kívül egy túrista sem. Munkához köthetően (orvos vagyok), mikor minimális tünetekkel jelentkező beteget stroke diagnózissal beküldtem kórházba és tényleg az volt neki és teljesen felépült.


Negatív élmények, feltörték az autót Olaszországban amin annyira nem is lepődtem meg, de az olasz rendőrök primitív, bunkó, sz.runk bele mentalitásába már annál inkább.

Szintén negatív nagyon sok élmény van korábbi munkahelyemről. Altatóorvos rezidensként láttam pár meredek dolgot. 17 éves srác úgy lebradizott rutinműtét közben, hogy totál szétesett az EKG-ja és fél percig amíg beért az atropin azt néztem, hogy mikor áll le a szíve és kell elkezdenem nyomni a mellkasát. Vagy az, amikor egyedül viszonylag friss rezidensként kellett koponyaműtétekhez altatnom. Vagy mikor olyan beteget láttunk el a kollégákkal akinek a lábát medencéig ledarálta az ipari ágdaráló...

2019. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy belekerültem egy rossz társaságba, ahol rossz dolgok történtek velem/általam. Nagy nehezen elkerültem onnan, de "van kíséretem", amit le akarok végre rázni.
2019. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a kedvenc zenekarunk megkért, hogy szerepeljünk az új klipjükben, és mivel messze lakunk, a frontember felajánlotta, hogy aludjunk nála. :)
2019. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!