Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25-30 év közötti felnőttek,...

25-30 év közötti felnőttek, hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés
Otthon laktok még? Párkapcsolat, gyerek? Tanulmányok/munkahely? Így képzeltétek el?
2019. okt. 24. 18:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"szerettem volna családot alapítani, de aztán rájöttem, hogy ... pasi is kéne"

:)

2019. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
70%
Átlag fizetés, depresszió, nem látom a fejlődést.. én kúrtam el ennyire? A mai fiatalok sokkal többet elérnek, külföldi egyetem meg minden :/
2020. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Te is mehetsz kulfoldi egyetemre, ha ez az almod. A nyelvtudasod mar megvan hozza?
2020. júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
77%
Már van egy 6 éves fiam, büszke családapa vagyok. Viszont a gyerekvállalás miatt elestem az egyetemtől, így nem abban a szakmában dolgozok, ami az álmom volt. De majd vele megcsinálom :)
2021. okt. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"De majd vele megcsinálom"

Vele fogsz elvegeztetni egy egyetemet vagy egyutt fogtok jarni egyetemre?

2021. okt. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

25 éves nő vagyok.


Otthon laktok még?

Nem, véglegesen 23 évesen költöztem el. De már az alapképzésem alatt egy évet külföldön töltöttem (akkor koliban laktam). Azóta béreltem szobát, illetve röviden a párommal is laktam a szüleinek egy lakásában. Jelenleg külföldön élek, szobát bérlek.


Párkapcsolat, gyerek?

Öt és fél éve vagyunk együtt a párommal. Gondolkodásban vagyunk, hogy mi legyen, eljött-e az idő, hogy elköteleződjünk.


Tanulmányok/munkahely?

Most fejezem be a mesterképzésemet. A tanulmányaimhoz kapcsolódó, de elméleti területen dolgozom. Diplomaszerzés után szeretnék gyakorlatot szerezni, hogy tudjak dönteni arról, milyen szakképzést válasszak.


Így képzeltétek el?

Attól függ, mikori énemet kérdezzük. Az elmúlt pár évben már így képzeltem, igen. Fiatalabb énem nem tudta, hogy ennyit leszek külföldön, s hogy talán külföldön is fogok megtelepedni. És talán azt sem fogtam fel még nagyon fiatalon, milyen nehéz a karriertervezést a családtervezéssel összeilleszteni.

2023. jan. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!