Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25-30 év közötti felnőttek,...

25-30 év közötti felnőttek, hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés
Otthon laktok még? Párkapcsolat, gyerek? Tanulmányok/munkahely? Így képzeltétek el?
2019. okt. 24. 18:46
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
81%
Egyedül élek, van egy munkám amit utálok, minden nap azon gondolkodom hogy hogyan mondjak fel, de nem keresek vele annyira szarul (picit a magyar átlagfizetés alatt). Egyetemet elvégeztem, csak nem tudom minek. Sosem voltak nagy céljaim de azt reméltem érdekes munkám lesz.
2019. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%
Én 19 évesen kezdtem az életem szóval még sehol.
2019. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel amúgy?
2019. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 BRUTAL TV ***** válasza:
61%

# 6 a szocfóbiádat és egyéb szorongásaidat suicid öngyilkos hajlamodat kihagytad amiket szépen az évek írtál magadról.

Ezeket sikerül helyrehozni végül ?

2019. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
77%

Van néhány olyan dolgom, amik miatt irigyelnek, de ezeket kaptam/örököltem.



- Rengeteg pénzem fogyott 24 éves korom óta,

- Lediplomáztam és elvégeztem hozzá pár tanfolyamot, de nem sikerült benne elhelyezkednem

- Eddig irodai adatrögzítő, adminisztrátor voltam, jelenleg annak se kellek

- Most próbálom átképezni magam, rengeteget tanulok, túlhajszolt vagyok, főleg lelkileg hulla fáradt, de a remény kevés.

- Az emberek kezdenek egyre kevésbé hinni nekem, egyre magányosabb vagyok

- Párkapcsolat sehol

- Lelkileg és idegileg teljes roncs vagyok

- Perpill munkám sincs


Csak annyira vagyok karrierista, hogy legyen egy stabil munkám illetve nekem a nettó 200 ezres fizetés már extramenőnek számít.

Amit eddigi életemben elértem, az több százezer Ft mínusz és idegileg végem.

2019. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Most épp nagyot kockáztattam, beleugrottam valamibe. Hát eddig annyi akadály merült fel ezzel kapcsolatban, hogy magam se hiszem el. Valószínűleg fel kell adjam.
2019. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sok szerencsét a továbbiakba mindenkinek.:)
2019. okt. 24. 20:33
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen még itthon élek. Sajnos nem keresek olyan jól, hogy elköltözzek itthonról. Se pàrkapcsolatom se gyerekem nincs.

Van 2 szakmàm de nem megyek velük semmire. Van egy munkahelyem ahol elvagyok de nem a legjobb. Arra elég,hogy mindent megvegyek ami kell és ennyi.

Nem.így képzeltem el az életemet gyerekként.

27/N

2019. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Sehol
2019. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
26%

# 15

Kitartást!Harminc fele már jobb lesz. :) Fordul a kocka, majd akiknek hú dejó huszas éveik voltak (házasság, menő munka, bulik stb) majd beüt a krach harminc után :D Ilyen az élet, hullámvasút. egyszer fent egyszer lent. Nekünk erősnek kell lennünk és jön a megváltás testvérem! Sok szerencsét és sikerekben nőkben gazdag életet !

2019. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!