Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az mitől van, hogy több...

Az mitől van, hogy több barátom a szeretetről, elfogadásról posztolgat, de ha beteg vagyok, meg se kérdezik, élek-e?

Figyelt kérdés
Sosem értettem ezt...a facebookon folyamatosan a kiskutyák, hajléktalanok, bevándorlók sorsán aggódnak, szeretetről írogatnak idézeteket. De ha én mint barátjuk megbetegszem, nem is érdeklődnek. Mikor a karom eltört, egyik se ajánlotta fel, hogy segít cipekedni vagy valami. Álságosnak érzem ezt, hogy közben nagy emberszeretőnek tüntetik fel magukat.
2018. okt. 21. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez az általános hozzáállás. Hozzá kell szokni, és megbecsülni, ha valaki nem ilyen.
2018. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy a barátaid?
2018. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Látom rájöttél, hogy attól, hogy vadidegenekkel bejelölgettétek egymást és pl. van ötvenezer "ismerősöd" a fészen, még egyikre sem számíthatsz ha szükségét éreznéd.
2018. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem a barátaid.
2018. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert ezek nem a barátaid.
2018. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs sok ismerősöm, és ők sem vadidegenek, szoktunk élőben találkozni. De ilyenek lettek mostanában, pedig nem viselkedem velük bunkó módon vagy ilyesmi.
2018. okt. 21. 12:25
 7/10 October15 ***** válasza:
76%
Mert FB-n következmények nélkül állíthat magáról bárki bármit. :) Kiállhatsz bármiért vagy még inkább bármi ellen anélkül, hogy tenned kellene ahhoz akármit is. Erről szól a FB. :) Ettől még nem lesznek feltétlenül értéktelenek vagy szr varátok szimplán csak idióták. :D
2018. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért építettem le a szűk baráti köröm nagy részét.

Két gyerekkori barátom van még, mindketten nagyon empatikusnak, állatbarátnak (főleg az egyik) stb. hiszik magukat.

Amikor családi tragédia miatt nagyon magam alatt voltam, szégyen nem szégyen, de ezen az oldalon több empátiát kaptam ismeretlenektől, mint tőlük.

Nyilván velem is baj van, de én hajnalig fent voltam sokszor, ha ők épp rossz passzban voltak és hallgatni kellett őket.

2018. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor megszívtam alighanem. Inkább nem keresem őket.
2018. okt. 21. 22:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Többször csinálták ezt?

Nekem is van ilyen barátom. Amikor a kutyám elpusztult, akivel együtt nőttem fel, nem értette miért sírok. Simán elsétált az esőben ázó kóbor kiskutya mellett én hívtam fel rá a figyelmét, de neki akkor sürgősen haza kellett mennie. Idegenekkel együtt vittük menhelyre.

Ő meg posztolgatja a kutyamenhelyes képeket, és nagyon érzékenynek állítja be magát.


Ne keresd őket, akkor válik el igazán, hogy írnak-e érdekled-e őket. :/

2018. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!