Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy nem tudok...

Miért van az, hogy nem tudok lányokkal barátkozni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi van velem, kicsi koromtól fogva valahogy nem működtek a női barátságaim, vagy unalmasak voltak, vagy kínosak, vagy egyoldalúak, tele áskálódással és féltékenykedéssel felém. Nagyon szerettem volna egy "legjobb barátnőt", mint amilyen szinte minden lánynak van, de nekem sosem volt... Vannak távolabbi lány barátaim (ők is csak az utóbbi 1 évben, ketten), de mindig megmaradt valamiféle korlát, gát a barátságunkban, igazán bizalmas és élvezetes barátságom csak fiúkkal születtek, amikben mindent megosztunk egymással, sok baromságot együtt csinálunk és egymás jövőbeli terveinek komoly részese vagyunk, függetlenül attól, hogy van-e párkapcsolatunk. Egy lány sosem akart így részese lenni az életemnek, sosem volt az, mint a legtöbb lánynál, hogy egymást szinte testvérként szeretik, együtt utaznak valahova, csajos program, egymásnál alvás, sosem éreztem úgy, hogy ők igazán megértenének engem, pedig nem érzem, hogy más lennék, mint a többi lány, vagy hogy ennyire a fiúk felé kellene húznom... Az én lány barátaim csak amolyan közeli ismerősök, akikre nemigen lehet számítani, de még egy hosszabb programot sem lehet tervezni.


Valahol hiányzik, hogy ilyen "nőcis" életem is legyen, ne csak a fiú barátaim... De nem tudom, miért alakult ez így mindig.


Mi lehet velem a baj?:(

21L


2018. márc. 16. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Átérzem. Egyetlenegy nagyon jó barátnőm van a gimiben, ősztől már alig leszünk együtt, hiányozni fog. Vele bármiről tudok beszélni, mindig meghallgatjuk a másikat. Lányokkal tényleg nehezebb kommunikálni, ezt én is észrevettem.


L/20

2018. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!