Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet lányokkal barátko...

Hogyan lehet lányokkal barátkozni?

Figyelt kérdés

Nincs igazán kivel beszélgetnem, és mivel sok érzelemteljes élményemet szeretném valakivel végre megbeszélni, ezért valamiért sokkal természetesebben tűnik, hogy egy lánnyal kezdjek el barátkozni, mint egy korombeli sráccal. Nem utolsó sorban ha legalább egyetlen egy lánnyal szót tudnék érteni, akkor kicsit talán az önbizalmam is megnőne és később kevésbé félnék tőlük.


A probléma az, hogy nem tudom hogyan csináljam...

Internetes barátokra nem igazán vágyom, mert egyszerűen velük mindig meghal a beszélgetés 1 nap után, ráadásul én pont, hogy élőben szeretném fejleszteni a kommunikációs készségeimet.


Borzasztó dolog, hogy pl ma is megpróbáltam egy régi csaj ismerősömmel dumálgatni és mivel évekkel ezelőtt, kb kisgyerekként bepróbálkoztam nála, most pedig van fiúja, ezért lekezelő és flegma velem, nyilván azért, mert azt hiszi, hogy nem csak beszélgetni akarok vele.


De igazából ehhez nem is kell pasi, se közös múlt... Mivel én vagyok a csendes srác, ezért akárkivel kezdenék el beszélgetni, tuti, hogy az illető lány és mindenki más is belelátna valamit a dologba, hisz egy visszahúzódó fiú nem kezdene el ok nélkül beszélgetni egy lánnyal, úgy, hogy eddig évekig hozzá sem szólt.


Mit tegyek?

17/F


Vadidegen lányokat nyilván nem szólítok le az utcán barátkozás céljából, Facebookon ráírogatni random csajokra pedig még gázabb.


2017. szept. 7. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

hát akkor kilőttél mindent. jöhetnek a sablontippek. keress magadnak valami hobbit, ami nemtől független, és ott majd lesznek ismerősök, akik akár lányok is lehetnek...


persze, hogy meghal a beszélgetés 1 nap után, mert gondolom semmi érdekeset nem tudsz magadról elmesélni, ami bárkit érdekelhet.

2017. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
esetleg egy "csoport" sport, vagy szakkör?:).
2017. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!