Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Teljesen össze vagyok zavarodva. Bizonytalan is vagyok nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincsenek olyan barátaim akivel tudnék találkozni egyik se ér "rám" pedig jó lenne a problémáimat személyesen kobeszélni valakinek. De ezt pont nem tudom megtenni. Vas megyében lakom és itt egy barátnőm van de hát azzal se tudok találkozni mivel vagyok olyan makacs hogyha ő nem keres akkor én sem. A kapcsolatom sincs teljesen rendbe. Félek is hogy emiatt vége lesz. Meg is tiltották hogy menjek. Szerintem még ezt a maradék boldogságomat is elakarják venni vagy nem tudom.

Mit kezdjek magammal, már elegem van és nem is bírom.

Ha most hétvégén nem tudok találkozni valami miatt a barátommal akkor meg egyszerüen kész vége, nem fogom tovább bírni az fix.


2017. júl. 10. 17:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát nem ezért is vagyok ilyem parázós.
2017. júl. 10. 17:48
 12/13 anonim ***** válasza:

" azzal se tudok találkozni mivel vagyok olyan makacs hogyha ő nem keres akkor én sem."

Oké, akkor ne keressen senki senkit és ne beszéljen senki senkivel, mert akkora az egónk hogy várjuk hogy a másik keressen csak.

Szenvedj csak magad miatt, kb. azt csinálod hogy magad elé állítottál pár problémát saját kezűleg, most meg ez miatt bőgsz.


". Félek is hogy emiatt vége lesz. "

??

"Nem keresem őt, félek hogy ez miatt vége lesz."

2017. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szerintem te kicsit nagyon félreértetted.

Olvasd el és értelmezd újra.

A másik hogy mindig én keressek mindenkit? Ez azt mutatja hogy ha én nem keresek senkit akkor ők se. Szóval ha ugy vesszük nem is barátok. De ha neked az ilyen barátok jók gratulálni tudok.

2017. júl. 10. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!