Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok bizonytalan?

Miért vagyok bizonytalan?

Figyelt kérdés
Már egy éve hogy nagyon jó kapcsolatban vagyok egy lánnyal, kedveljük egymást,szeretjük egymás társaságát, nagyon egy húron pendülünk ugyis mondhatnám,mégsincs valami rendben úgy érzem,én tudom hogy hogyan érzek iránta,azt is tudom ő mit érez irántam,mégis bizonytalanságot érzek ha rá és a hozzá fűződő kapcsolatomra gondolok,mitöl lehet ez?Ma furcsa érzés jött rám, együtt voltam vele egy kávézóban,ö a telefonján épp egyik ismerkedös oldalom böngészte a pasikat,s ekkor hirtelen ugy éreztem,ha nem lépek valamit a kapcsolatunkat illetően,elveszitem!Ettől megijedtem,miért érzek bizonytalanságot? nem bizok eléggé magamban?hogy elég jó lehetek neki? Vagy talán mégsem érez ugy irántam mint gondolom és ezért félek a visszautasitástól?

2014. szept. 19. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyesmi - akárcsak a féltékenység - általában abból fakad, hogy az egyik félnek nincs elegendő önbizalma. Gondolom a Te esetedben is ez a helyzet, bár az azért érdekes, hogy a csajod "a telefonján épp egyik ismerkedős oldalon böngészte a pasikat". Szóval az oké, hogy mondjuk van a csajnak párja, de attól függetlenül megnézi a pasikat (ahogy a pasik is más csajokat barátnőtől függetlenül), de azt azért már durvának tartom, hogy a neten böngészi is a pasikat, ráadásul ismerkedős oldalon! Ezek alapján lehet, hogy nem alaptalan a nyugtalanságod. Szerintem beszéld meg vele ezt a félelmedet, csak normálisan és ne letámadva... Szóval ne rendezz féltékenységi jelenetet, csak dumáljátok meg nyugodtan!
2014. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bizonytalan vagyok...vagy mégsem?
2014. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy kettesnek igaza van. :D

Abban is bizonytalankodsz, hogy bizonytalan vagy-e. Ergo, igen, bizonytalan vagy. :D

2014. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyessel egyet értek. Nem épp a legmegszokottabb egy kapcsolatban, ha a párunk orra előtt böngésszük az ismerkedős oldalakat. Egyértelmű, hogy a lány vágyik egy kis izgalomra, valamint a kérdésedből az is kiderül, hogy te sem vagy száz százalékig biztos az érzéseidben. Érdemes lenne leülni, hogy megbeszéljétek, mit is éreztek, mire vágytok. Kérdezd meg, hogy ő mit akar és mondd el a te álláspontodat is! :) Egy kis beszélgetéssel helyrehozható a dolog, valamint néha meglephetnéd kis dolgokkal, próbálhatsz kis izgalmat vinni a kapcsolatotokba, ez sokat segíthet abban az esetben, ha láttok még esélyt a közös dolgokra. Ez mondjuk elég sok mindentől függ, ha még felmerülnek kérdések, szívesen segítenék. :) Hajrá!
2014. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,nos,elöször is tegyük tisztába a dolgokat,nem a csajom,legalábbis még baráti a viszonyunk,továbbá való igaz hogy az önbizalmammal nincs minden rendben,sosem volt,de mióta öt megismertem és kettesben töltöttem vele estéket,délutánokat,élményeket szereztem,azóta teljesebb embernek érzem magam,jó hatással van rám,mintha önmagam tükörképe lenne,szóval az önbizalmamnak is jót tett ez a barátság,közös élményeink biztosan lesznek még,mert mindig teszek róla hogy legyenek:) Ezt a telefonos dolgot én sem értem,mert ha szeret velem lenni,a meghivásaimat mindig elfogadja,de amikor találkozunk a telefon valahogy előkerül,lehet hogy nem köti le teljesen a figyelmét az hogy kettesben van velem?
2014. szept. 20. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, hát így már egészen más a helyzet! Valószínűleg ő csak haverként kezel, nem érez semmi komolyat irántad, hogyha pasizik közben neten. Ráadásul akkor teszi, amikor te is ott vagy, szóval még nem is "rejtegeti" a dolgot. Szerintem, ha akarsz tőle valamit, akkor lépjél, mert így nem lesz jó. Legalább próbáld meg, és akkor megtudja, hogy valójában mit érzel iránta... Akkor majd meglátod, hogy mit lép.
2014. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen,valahol magam is erre jutottam,tennem kell valamit mert különben elveszítem,és ez az érzés tört rám tegnap is,miért ilyen bonyolultak az emberi érzelmek?
2014. szept. 20. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát erre sajnos nem tudok választ adni, az tény, hogy bonyolultak! Viszont mindenképp tegyél valamit, mert ha majd vissza is utasít, te legalább megpróbáltad és megkönnyebbülsz. Ha meg lesz belőle mégis valami, akkor happy end. :)
2014. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodd túl a dolgot, csak tegyél valamit. Akármit, amit helyesnek vélsz. A fogalmazásod alapján nem vagy hülye, csak tapasztalatlan.


Nem akarom a falra festeni az ördögöt, de ne fogd a személyiségeddel, kedélyállapotoddal kapcsolatos pozitív változásokat a lányra. Ha őt nevezed ki minden boldogságod okaként, ahogy elveszíted, oda az önbizalmat, az önbecsülésed.

2014. szept. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*Önbizalmad


Elnézést a helyesírási hibákért, telefonról vagyok.

2014. szept. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!